Předpokládaný def ve vesnici z divem.

• Pokud je fixní počet. Proč nedáte report nebo počty. Prosím. (a dělám i smutné oči) Někdy si připadám že tu jednáme jak poslanci. Nikdy nic pořádně nevyřešíme, všichni jsme naštvaný a na konci jednání nic moc nového.

• Protoze report ani pocet nemam k dispozici.
    A navic podle meho nazoru nemusite dostavat uplne vsechno na stribrnem podnose - otazky na principy hry ok, to chapu, ale skutecne netusim, proc bychom vam meli rikat, jaka presne obrana je ve vesnici s divem sveta. Nebudete pak za chvili chtit, abychom vam psali i jakou obranu ma ve vesnici vas protihrac?

• Ne nebudeme, neboj se. Tak jinak nataři útočí na div? pokud ano tak každy 5 level po 95 levelu každy? Zed ve vesnici z divem je? Mužu ti se sypat denně 100 otázek ohledně hry, protože tu je opravdu hodně nejasností. Myslel jsem pokud je obrana fixně udělaná tak by to nemusel být problém zjistit.

P.S. ten dotaz byl na všechny ne jen pro tebe. Na 60% dotazů odpovídá hráč hráči.

Nebudete pak za chvili chtit, abychom vam psali i jakou obranu ma ve vesnici vas protihrac?

Anoo, prosím, jakou armu má Lored? :confused:

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Tak ono taky u plno věcí nemužeš vědět, jestli to tak má bejt nebo je to bug.... proto se na plno věcí ptáme.. no, ale asi je to špatně, hlavně musíme hrát, držet hubu a kupovat zlatky :) :o

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• To že nevíte jaký def bude ve ww village je možná bug? Jáj, tak to pardooon.
    Nevím, mně přijde jako trochu rozdíl se ptát na něco, co je možná bug, když se to chová jinak než normálně nebo úplně nelogicky, a brečet po informacích, jaký je ten def u divu světa nebo jestli tam je zeď.

• Řeší se tu předpokládaný def u Natarů, což rozhodně nespadá do kategorie zjišťování, zda se jedná o bug a či ne. Třeba máš nějaký pocit, že na dotazy neodpovídáme a porůznu dáváme polovičaté odpovědi... Věc se ale má tak, že děláme maximum. Vždycky odpovídáme dle nejlepšího vědomí a svědomí, pomáháme všem bez rozdílu. Samozřejmě pochvalu neočekáváme, ale sarkasmus není úplně vhodný.....

• To že nevíte jaký def bude ve ww village je možná bug? Jáj, tak to pardooon.
    Nevím, mně přijde jako trochu rozdíl se ptát na něco, co je možná bug, když se to chová jinak než normálně nebo úplně nelogicky, a brečet po informacích, jaký je ten def u divu světa nebo jestli tam je zeď.

Já to myslel obecně a né jen toto téma. :rolleyes:

No.. jak jsem psal, prve, lepší je se na nic neptat, aby se nemuselo vůbec odpovídat... jinak lidi co nečtou forum, tak ti na tom musí být s informacema hodně špatně.

[CENTER]
    Perličky ze skype:

Edited once, last by rizek95 ().

• Lidi, co nečtou fórum používají tu metodu vyzkouším a uvidím nebo se možná zeptají spíš podpory. Ono stejně tohle fórum má divný systém registrace, podle mě polovina lidí vůbec nepřišla na to, jak se tu registrovat :D

• S tvrzením, že kdo nečte fórum na tom musí být špatně nesouhlasím. Já na COM zjišťoval věci stylem pokus omyl, anebo jsem obepsal několikero hráčů či support. A vždycky jsem informace získal :)

• Spíš se ptají jiných hráčů :) a nebrečím tu nad informacema :)

[CENTER]
    Perličky ze skype:

To že nevíte jaký def bude ve ww village je možná bug?

sekce otázky je to správně určitě to není BUG. To že chci informace si myslím je naprosto v pořádku. Je zajímavé že na COM fóru tyto informace najdete. Informace zda je zeď nebo residence je dle mého taky důležitá. Ve všech natarských vesnicích je defu přibližně stejně. Tedy i u divu. Reska na 20, schromko na 15, zed na 10 jakož i pole. Pokládám tyto dotazy proto aby i česká komunita měla informace. Pokud ti přijde že je lepší pokus omyl tak forum nečti a zkoušej. Ale ja nemám čas ani chuť zkoumat vyzkoumané. Lepší vypadat jako hlupák při položení otázky než být hlupák.

• Hele, nechci snižovat tvé herní kvality, ale slyšel jsi o jednotkách typu Zvěd / Slídič / Equites Legati? Ty když vyzkoumáš, tak můžeš špehovat jiné vesnice a dokonce zjistit jakou mají úroveň zdi a rezidence.