Sháním duála/nabízím duál

• Ahoj,

tohle téma všude chybí... Je ale potřeba dodržet nějaké principy.

Prosím nepsat sem žádný offtopic, žádné děkování ani hodnocení a kontakty si nejlépe vyměňovat v soukromé zprávě!

Pakliže duála poptáváte napište:

a) sháním zkušeného hráče /\ někoho alespoň s nějakou zkušeností /\ začátečníci nevadí - zaučím
    b) sháním někoho na rána /\ odpoledne /\ večery /\ nebo dle domluvy
    c) jsem král /\ vévoda /\ guvernér
    král - mám větší království a větší šíři povinností /\ mám menší království a menší šíři povinností (dejme tomu do 30 guvernérů = menší království)
    vévoda - jsem člen vedení větší aliance a s více povinnostmi /\ jsem člen vedení menší aliance s méně povinnostmi
    guvernér - jsem DEFF/OFF generál s více či méně povinnostmi /\ hraju hlavně sám pro sebe /\ cokoliv co jste ochotni o své hře napsat, aby to nebylo tajné
    d) jakékoliv jiné dodatky a informace co jste ochotni poskytnout (vyvarujte se počtu armád, osobním údajům apod.)
    e) jsem na severu Kingdoms1- ks1 /\ Kingdoms2- ks2

Pakliže se jako duál nabízíte napište:
    a) jsem zkušený hráč /\ mám již nějaké zkušenosti /\ počítám se mezi začátečníky
    b) mé časové dispozice jsou rána /\ odpoledne /\ večery /\ či dle domluvy
    c) cokoliv bližšího o sobě, zkoušel jsem hrát krále /\ guvernéra /\ byl jsem na T4 /\ byl jsem já nevím na Alfě, na Betě, na com apod.
    d) jakékoliv jiné dodatky a informace co jste ochotni poskytnout (vyvarujte se osobním údajům apod.)
    e) jsem na severu Kingdoms1- ks1 /\ Kingdoms2- ks2

The post was edited 1 time, last by Lored: add server ().

• Ahoj,
    a) sháním zkušeného hráče
    b) sháním někoho kdo tu bude často.
    c) jsem vévoda / guvernér
    d) vévoda - jsem člen vedení větší aliance a s více povinnostmi / ---
    e) jsem na severu Kingdoms1- ks1 / COMX
    f) skype nutnost
    g)Spolupráce by byla dlouhodobější

• Ahoj sháním dual na server comx :)
    - zkušenost nehraje roli zaučím

- čas je celkem jedno, hodí se mi oddech kdykoliv
    - jsem vévoda v jednom z největších království, hraji v jednoznačně nejlepší alianci na serveru
    - Jsem především off germán, ale nerad se spoléhám na ostatní takže dělám i svojí vlastní def, zatím hraji bez zlatek ale to se postupem času změní
    - jedná se o server comx
    - horší angličtine není problém, server se dá přeponout do češtiny a veškerou korespondenci si vemu na starost
    - spolupráci preferuji dlouhodobější, jsem dlouholetý hráč a nenávidím změny :D