zisk itemu z výpravy

• Čau,

Jak je možnééé, že někomu padaj z výprav itemy a jinejm nic? :D

Zezačátku mě padali jen surky (občas masti a naka věc) .. od doby co jsem začal kupovat věci v aukci tak mě zááhadně začali padat jen stříbrné.. už asi po 5-6x v řadě... jak kdyby systém dropu byl ovlivňován mým pohybem na učtu..
    Ani bych se nedivil, kdyby někomu padli třeba jen 2x stříbrný ... a někomu ostatní věci..

Jak je ten systém nastaven? To by mě vážně zajímalo... a jestli napíšete, že to je o náhodně, tak to ani nepiště, protože tomu nevěřím :mad:

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• s jistotou tvrdit nic nelze, bo kody nejsou veřejné, ale je třeba brát v potaz, že
    a) pravděpodobnost nalezení surovin, zlata a vojska je (podstatně) větší než nalezení předmětů
    b) předmět, který již vlastníš ti znovu nepříjde (znovu se provede vyhodnocení, a tušil bych i že znovu se stejnou pravděpodobností jako na začátku. Tohle nemám ověřeno, ale kolují takové informace)