tajný spolek

• Odpovědi se nedočkáme? :(

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Za prve) manualne/rucne/explicitne zdielat hlasenia s tajnym spolkom je mozne aj v pripade, ze nezaskrtnes onu vyssie zmienenu moznost

Za druhe) na zaklade prveho bodu predpokladam, ze to zaskrtavatko teda sluzi na nieco ine - tj na automaticke zdielanie reportov vramci spolku. Toto naozaj v hre bolo a nejakym sposobom v alfe aj bete (ne)fungovalo - podrobne som nestudovala ani ako to MA fungovat, ani ako to naozaj funguje, ale rozhodne boli reporty zdielane bez toho, aby sa hrac o to nejako pricinil.

Ci sa maju zdielat vsetky hlasenia clenov spolku, alebo len hlasenia suvisiace s cielom spolku, alebo su pravidla pre automaticke zdielane nejake ine, to ja naozaj neviem. Ale chcelo by to tu odpoved, ktora zodpoveda skutocnosti v hre.