Vévoda vyber dani na cizim uzemí

• Zdravím

mému vevodovi byla i presto ze ubranil utok vykatována pokladna a nyní se nachzází na uzemí nepřítele a i kdyz ji dal ihned znovu aktivovat je u nej stale spousta pokladu, proto se chci zeptat zda je mozne aby nepřítel

A) poklady vybral pres daně
    B) jelikoz je vevoda vybral poklady pres dane v mobilu.

• Teoreticky to můžou stihnout vybrat. Ale ruku do ohně bych za to nedal, jakmile dostaneš nového člena do království, tak daně mnohdy trvají přes deset hodin. A vybírání pokladů od vévodů přes mobil (ve vesnici s aktivní pokladnicí) bylo, pokud vím, opraveno.

daně trvají vždy stejně viz. níže, spletl jsem :(

The post was edited 1 time, last by Lored: add info k daním ().

• To co psal Lored je poněkud zavádějici. Daně lze vybrat v okamžiku kdy se naplní danový fond. Tudíž pokud vévodoj sundají sklady tak výběr bude v rámci minut možná hodiny. Daňový fond se počitá z produkce dané vesníce 15%-25% a musí se naplnit (nejsem si jistý) 20% skladu. Tudíž při produkci 1K surek za hodinu a skladech na 800 (20% = 160) se danový fond naplní cca za 10 minut. Celkem kldidný bych byl u MC kde je produkce surovin minimální ale pokud se jedná o hlavní vesnici s velkou produkcí tak i při větších skladech se danový fond naplní velice rychle.

• Tak tedy nevím. Dnes jsem na zkoušku jmenoval nového vévodu a to co jsem uvedl mě početně sedí, Nevím proč by měl první výběr trvat déle. Přesně sedlo u vybraného vesnice součet surovin, % sazba a naplněni 20% skladu, Pokud máš jiné informace tak prosím o vysvětlení. Je to celkem zásadní a celkem mě začíná vadit že support má jiné informace a odmítá je zdělit hráčům, zvlášť pokud on sám hraje.

P.S. to jsou přesně ty důvody proč support nemá hrát.

• Nic Ti nezatajuji. Takže pokud bys zanechal toho obviňování, budu Ti povděčen.

Jakékoliv informace, které mám k dispozici a považuji je za správné, předám dále. Rozhodně si nic nesyslíme.

Ověřoval jsem to dále, můj dojem byl nesprávný. Když daně začínají od nuly, člověk může mít pocit, že trvají déle (můj případ) avšak daně jsou počítány vždy stejným a normálním způsobem viz. výše.

The post was edited 4 times, last by Lored: Add info z TT ().

• Tušil jsem to a za to rejpnutí sry. Myslím že i zde platí 2x měř jednou řež. Spíše si myslím že je nesprávné vybírat daně od guvernéra který nemá žádné výhody (pravidlo nevyplácení obili za poklady)

Pokud král využívá výhod z vesnice výběrem daní(získání pokladů) měl by i hráč mít možnost mít tu možnost čerpat výhod ve formě prodeje pokladů (oves).

Popřípadě vymyslet jinou satisfakci.

The post was edited 1 time, last by Jchym ().

Je to celkem zásadní a celkem mě začíná vadit že support má jiné informace a odmítá je zdělit hráčům, zvlášť pokud on sám hraje.

P.S. to jsou přesně ty důvody proč support nemá hrát.

Jakoukoliv informaci, která jakkoliv hráčům pomůže, vždy, bez okolků, sdělím. Pomáhal jsem jako řadový hráč, pomáhám jako Support. Denně zodpovídám dotazy a vždy dle nejlepšího vědomí a svědomí. Pakliže máš důkazy ke svým obviněním, předlož je mému přímému nadřízenému. Pokud ne, zdrž se prosím nenávistných komentářů.

• ještě jednou sry. Ale můj názor se nemění prostě by support neměl hrát. Pomáhám i já a snažím se každému pomoci a nemusím kuli tomu být suport.

Proč někoho dráždit když to není třeba, to je můj názor.

• Lored se taky na support nevnucoval, bylo mu to nabidnuto z nasi strany.

Ono uprimne - hrajici support je lepsi support nez ten nehrajici. Uz proto, ze vi, jak se to hraje, s cim se hraci obvykle potykaji, ma predstavu, jak moc jsou nektere bugy ci ne uplne doladene featury neprijemne atd. atd.
    Znam to z vlastni zkusenosti .. take mam lepsi prehled o problemech hry, kterou hraju, nez o problemech hry, kterou nehraju vubec, nebo jen okrajove. Predstav si, ze i ja se obcas Loreda na neco zeptam, protoze danou stranku hry jsem proste nezazila.
    Pokud budes chtit argumentovat tim, ze v tom pripade muze hrat na zahranicnim serveru - zkus si to nejdrive predstavit sam, jestli by te to bavilo a kolik tvych spoluhracu by te asi nasledovalo.

Plus jak uz zde zaznelo - Lored jako supporter nema pristup k zadnym informacim navic, maximalne k tomu, co napisete na foru nebo v ticketech. Jedinou "vyhodou", kterou ma, je moznost zeptat se na chatu TK teamu, jak co funguje nebo jestli dane chovani je chyba ci ne. A pokud si myslis, ze to vyuziva jen k tomu, aby si ve hre pomohl, tak je to docela smutne. Spousta mych i Loredovych odpovedi, at uz tady na foru nebo na supportu, je zalozena na tom, ze jsme se meli na dany problem kde zeptat. Takze z toho mate prospech i vy.

Secteno, podtrzeno: nemame v planu zakazat supporterum hrat. At uz se ti to libi nebo ne.

• To co jsem napsal byla pouze reakce na Loreduv příspěvek. Napsal něco a neodůvodnil to, tudíž celá odpověď vyzněla tak že on to ví ale neodůvodnil to. Taková to odpověď co vyvolá jen dohady a nejasnosti. Proto jsem si rejpnul. To že píše a radí na fóru určitě nikomu nevadí, to že má přistup k ticketům se mě nelíbí ale to je asi to jediné co s tím mohu dělat.