• sice byl update, ale u FL je furt chyba..

Mám ve farmícím listu např. 5 vesnic a ke každé vesce mam přidáno 2 pálky.. (tudíž 5x2=10 pálek)
    Ale přitom když zaškrknu políčko abych to mohl poslat tak mi dole napíše třeba 150 pálek ( dřív takovej počet byl, zmenšil se počet vesnic)
    Jednotek to ale pošle 10 (takže správně)

A screeny posílat nebudu

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Je mi to líto, ale bez screenů nemůžeme pomoct a ani předat dál. Jestli považuješ farmlist za tak privátní věc, využij normální tickety a tam screenů můžeš dát kolik je třeba. (jeden přiložit, zbytek přes img hostingy a je to)

• Si to mužeš ověřit sám, pokud máš FL :D

Nevím proč na vše potřebujete screeny.. :)

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]