Konec a zvonec

• Nerad utíkám z boje ale nejen osobní důvody mě nutí ukončit tuto parodii na travian.

1. naprostá neochota supporu něco řešit a nějak pomoci hráčům.
    2. upadající aktivita celého serveru
    3. naprosto nedomyšlený herní systém z kupou chyb a místo náprav se tvoří jen další. (kdokoliv takto pracovat tak je dávno bez práce)
    4. osobní důvody

Děkuji všem nepřátelům i přátelům a přeji vám pokud možno klidný a nudný konec serveru.

Jchym

• 1. Používej anglické fórum, které je mnohem aktivnější a jsou tam smysluplnější diskuze. Snad opravdu nečekáš, že se snad někdo z vývojářů bude dívat do nějaké české mutace (s výjimkou českého TK týmu).
    2. Brání ti někdo se zaregistrovat na anglickou jazykovou mutaci, kde hraje mnohem více lidí?
    3. Hraješ BETU, takže se s tím dá počítat, že tu chyby budou. Ale jenom Čecháček, si myslí, že při projektu takové velikosti jakou má TK je možné opravit chybu do pár dnů. Zkušenosti s vývojem velkých projektů nula, ale huba plná keců a ideálně ještě arogantních (tohle je ale jenom česká specialita, na anglické mutaci jsou nikdy nic takové nečetl).

Btw hlavně kvůli třetímu bodu upadá česká komunita ještě více, protože znám hodně hráčů z CZ/SK hrající na anglické mutaci, aby se vyhnuly pytlování do podobné sorty lidí. A mě nevyjímaje, protože když si tak jednou týdně otevřu tohle fórum, tak mě to akorát tak utvrzuje v tom, že na českou mutaci hodně dlouho nepáchnu.

• 1. Anglické forum používám protože zde se dozvíš minimum :-(
    2. Jsem Čech tak proč hrát jinde od toho snad byla dělaná česká mutace.
    3. Na slovo hraješ BETU jsem alergický. Ano dokážu pochopit chyby ve hře ale nechápu proč se neřeší. Ba naopak se tvoří další.
    Vývoj nové aplikace který trvá dva roky? A stále není konec? Zde prostě chybí koncept hry. Stále se mění pravidla a programátorům to akorát motá hlavu. Je zde jasně porušen řetězec. Nápad -> vývoj -> realizace. Neustále se to motá v kruhu. A tímto způsobem nikdy nebude finální verze.

Zkušenosti s vývojem velkých projektů nula

jsem programátor a IT technik ale toto by mě nikdo nikdy nezaplatil a co víc snad bych se styděl za to brát peníze.

• Drahý Jchyme. Jsi naším oddaným kritikem již velice dlouhou dobu. Ale tohle skutečně přeháníš. Když už odcházíš po prohraných bitvách, udělej to se ctí.

K prvnímu bodu, každý hráč, který kdy napsal na support, se odpovědi dočkal v bleskovém čase. Všem jsme pomohli a vždy ochotně. Jestli se domníváš v něco opačného, mýlíš se. Druhý bod nemohu příliš komentovat, start serveru je vždy ohnivý, ale do konce vydrží jen ti lepší. Třetí bod je tvá subjektivní kritika, se kterou nesouhlasím avšak nemám v úmyslu ti tvé bludy již nadále vyvracet.

Závěrem ti popřeji, aby se tvé potíže v osobním životě vyřešily co nejlépe.

Když už odcházíš po prohraných bitvách, udělej to se ctí.

Jaký prohraný bitvy? :D :D

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• Mne sa nepáči len to že strašne málo info vieme od TT, support a to všetko je v poriadku ale opravy a iné veci novinky do hry čo s appkou nič poriadne nevieme nejake info, napísať treba chystaju sa zmeny opravy toho a toho atď takéto niečo mi tu chyba

• Nedostatek informací je bohužel obecný problém. Nikdo neříká nám, co je plánované v brzské době k řešení, ani jaký je pokrok v té novince či opravě chyby. Pevně dané informace jsou v changlogu, osatní jsou hráčské zkušenosti (ať už hrajících lidí z TT nebo převzatých od ostatních), vyčtené z wiki / jiných for a případně odpovědi na dotazy s hůry. Samozřejmě část informací je záměrně zadržována, aby měli hráči co objevovat.