Kradené zboží

• Zdravim nikde jsem nenašel tuto chybu a nebo něco co by říkalo že to není chyba

- Jsem guvernér a co jsem ztratil své puvodní království (a bylo mi přiřazené jiné v jehož sféře vlivu nejsem) tak se mi po utocich a ziskání kradeného zboží toto zboží nepřidává do hrdinova inventáře po jeho návratu - dělá to až od ztráty původního království)

- hraju na ks2-cz

• Nehrej to a smaž účet! :D

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• S tím ti kamaráde neporadím.. od toho tu nejsem :D ( i kdybych chtěl, tak nevim)

On ti někdo ze supportu poradí, přijd tak za týden, to tu bude odpověď

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• rizek95: ano, urážlivé a rádoby vtipné rady tomu pomohou. Pokud nemáš nic k tématu, bude lepší se nevyjadřovat. Pouze se v tom spamu pak ztratí skutečné odpovědi.

• Matec, nic uražlivého nepíšu

No alespoň někdo k tomu něco napíše, ikdyž mimo téma

[CENTER]
    Perličky ze skype:

• Zdravim nikde jsem nenašel tuto chybu a nebo něco co by říkalo že to není chyba

- Jsem guvernér a co jsem ztratil své puvodní království (a bylo mi přiřazené jiné v jehož sféře vlivu nejsem) tak se mi po utocich a ziskání kradeného zboží toto zboží nepřidává do hrdinova inventáře po jeho návratu - dělá to až od ztráty původního království)

- hraju na ks2-cz

Ahoj, klidně sis mohl napsat ticket, měl bys odpověď podstatně dřív :) a Rizka se nevšímej. Je to mrzout.
    Pokud jsi skutečně útočil na loupežníky (z ničeho jiného nelze získat kradené zboží) a žádné kradené zboží se nepřičetlo, jedná se o bug. Na prokázání bugu mi stačí cca tři screeny, jeden na množství ukradeného zboží před útokem na loupežníky, pak screen z útoku na loupežníky a konečně ten třetí screen kde je vidět nezměněné množství ukradeného zboží po tom co se armáda vrátila z útoku na loupežníky.

Vše mi prosím pošli přes otazník ve hře vpravo nahoře. Nemůžu pochopitelně slíbit okamžitou nápravu, protože bugy neopravuji, ale pokud to nebude ok, co nejrychleji to přepošleme přislušným lidem.