Loupežnický tábor

• Zdravím, chtěl bych se zeptat. Dnes ráno se mi vedle vesnice objevil Loupežnický tábor se dvěma vlnami útoku. Zaútočil jsem tedy na tábor a měl splněnou první vlnu ale když jsem pak chtěl zaútočit na tu druhou vlnu tak mi to napsalo: "Už jsi porazil všechny loupežníky, které jsi našel" A teď večer už ta vesnice zmizela ale celý den mi druhá vlna psala to samé. Děkuji za odpověď

• Loupežnický tábory jsou pro celé království ve kterém jsi a v každém loupežnické táboře můžeš zabít jen 1 vlnu, další vlny musí zabít někdo z království.

[CENTER][SIZE=5]SMAŽENÝ KUŘECÍ ŘÍZEK S CITRONEM + BRAMBOROVÝ SALÁT[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Perličky ze skype:
    [21:24:57] Pelda: takze poslouchas ty anglicky kapely u kterých nerozumis ani slovo ? :D
    [21:25:10] Pelda: je to neco jako aaaaai hfoihrpihp aaaaaa pfjphfpfp aaaaaaaaaaa odihfpofjéf potlesk[/CENTER]

• ahoj, můžu lehce navázat na toto téma? v mé blízkosti jsou dvě loupežnické skrýše, chodím je vybírat pravidelně... ze začátku mi vždycky dávaly poklady a teď několik dní už vůbec nic :( jen suroviny... jenže jiné skrýše jsem ani ve větší vzdáelnosti prostě nenašel?!! Kde teda můžu sehnat další poklady?!? Je možný že mám takovou smůlu a vždycky mě někdo předběhne a vybere ten poklad předemnou??

• Skryse vidis jen ty, nikdo ti je vybrat nemuze. A pokud mas porad ty same, tak tam se poklady neobnovuji - proste se vygeneruje skrys, tam je urcity pocet vojaku, pokladu a surovin. Jakmile odneses vsechny poklady a suroviny, skrys zmizi a po nejake dobe se ti vygeneruje dalsi. Podle tveho popisu to vypada, ze jsi jeste tu skrys nevybral kompletne, takze tam chodis uz jen pro suroviny a az je odneses, tak skrys zmizi a pote se nekdy vygeneruje dalsi.