Diskuze k updatu v0.43 ze dne 22.02.2016

• Nevím, zda píšu do správného postu, ale chci se zeptat něco k těm medailím, resp. úspěchům. Píšeš, že "Pro naše hráče, kteří se zúčastnili Closed Beta verze nebo dokonce Alpha verze, zahrnují medaile specialitu: medaili za účast v Alpha nebo Closed Beta verzi. Tato medaile bude samozřejmě splněna automaticky." Hrál jsem na prvním CZ1 serveru v ali OFF pod stejným účtem lajan72 a server jsme vyhráli. Nevím, co to bylo za verzi, ale nějaké beta to byla, ale žádnou medaili v profilu nevidím.

• Pokud jsi se normálně registroval na server tak to nebyla closed beta. A cz1 jsi vyhrál pode mnou tuším, alliance Kingdoms, to byla též open beta, ne closed beta. Každopádně tohle fórum je pro zpětnou vazbu k patchi. Na dotazy a nahlášení bugů využij buď fórum pro dotazy anebo fórum nahlašování bugů. Pokud si jo nejsi jistý, napiš si normálně ticket na support.

The post was edited 2 times, last by Lored ().

• Tak jsem procházel prestiž a přijde mi divné, je tam spousta úkolů na útoky. Vyhraj útoky, znič jednotky, zabij počet jednotek, znič budovu, ale bohužel k těmto úkolům nejsou žádné alternativy na obranu, což mi přijde dost nefér vůči hráčům, kteří hrajou defenzivním stylem. Nebude se prestiž ještě upravovat, aby přibyly úkoly, které jsou fér vůči všem hráčům?

• Úkoly typu obran a rozvíjení vesnice pro def hráče jsou tam také. Systém nerozlišuje např. u jednotek zda jsou def či off. A pop úkoly apod jsou vyloženě pro def hráče. Existuje i speciální modré vyznamenání za def vesnice, podmínky splnění Ti pochopitelně neprozradím. Bude pro Tebe mnohem zajímavější pokud to zjistíš sám:)

The post was edited 2 times, last by Lored ().