Diskuze k updatům

• Dost směšný měsíčný updaty, to tam měsíc fixujou tři věci? Co takhle konečně přidat do mobilní apky využití surek pro stavební frontu? Proč nefixujete bugy a přidávaj se nějaký blbý zlatý korunky.

• Bohuzel ti na tvuj dotaz neumim presne odpovedet. Nicmene, vyvojari maji svuj harmonogram a urcite maji nejake veci rozpracovane. Kolik casu jim zabere konkretni jeden bod nedokazu odhadnout. Vyvoj aplikace ma v rukou jiny tym.
    Pokud vis o nejakych chybach, prosim hlas je. Napady se neboj diskutovat v sekci pro to urcenou.

• Aktualizovala sa resp. optimalizovali vývojári prehliadačovú hru? Nakoľko už keď klikám cez mobil - web appku safari sa mi hral už podstatne lepšie , ale stále by to chcelo optimalizovať mapu a keď kliknem na dedinu alebo na lupež. tábor tak mi to nechce ísť tam chýba optimalizácia alebo to nejde len mne?

Pekný deň prajem

• Aktualizovala sa resp. optimalizovali vývojári prehliadačovú hru? Nakoľko už keď klikám cez mobil - web appku safari sa mi hral už podstatne lepšie , ale stále by to chcelo optimalizovať mapu a keď kliknem na dedinu alebo na lupež. tábor tak mi to nechce ísť tam chýba optimalizácia alebo to nejde len mne?

Pekný deň prajem

Zdravím,

taky se mi to občas stávalo, ale při restartu aplikace se to většinou odstranilo. Dalším důvodem může být zhoršené připojení, což se mi v minulosti taky stávalo. Apka i webové rozhraní se průběžně aktualizují - u webového většinu problému vyřeší F5. Pokud by si našel nějaké konkrétní problémy, pak zdokumentuj a zašli přes help centrum :-) Mrkneme na to ;-)