[Hlasovani] - novinka v pristim updatu

  • v tomto by som však dodal že vévodovia majú nevýhodu čo sa jednej pokladnice týka pretože ak ju máš brániť nemôžeš stiahnuť deff a v tom prípade ak ju preplníš zbytočne pretekajú poklady


    To souhlasím, ale to se vyřeší leda tím, že by se vévodům přidala druhá pokladnice, nebo že by při útoku zpřátelených králů (třeba ze stejné alianci) automaticky uhli veškeré jednotky na podpoře, nebo jakýkoli jiný způsob, protože jak řikáš, permadef vrátit nemůžeš, to s tebou souhlasím. Ale to se nevyřeší tím, že se přidá funkce, že na mapě bude vidět počet pokladů v pokladnici.

  • ked sa dívam na novy update rozmýšľam na čo bolo toto hasovanie v kotorm vyhrala možnosť nechcem túto funkciu ked aj tak prvá zmena v najnovšom update je    • Na nových herních světech budou poklady v aktivních pokladnicích zobrazeny na mapě, takže je uvidí každý hráč. To znamená, že poklady králů a vévodu budou vidět, zatímco daňové fondy guvernérů se nebudou zobrazovat.
  • Mám obavy, že už bylo rozhodnuto v době kdy přišlo hlasování zda to aplikovat na všechny servery okamžitě, anebo jen na ty nové. Důvod proč se to tak minulo je prostý, developeři aktivně pracují na amerických fórech s hráči a je to nejspíš jeden z návrhů který tam padl. To o co se developeři snaží, v podstatě delší dobu, je aktivovat útočící hráče. Mnohé změny tomu tak napovídají (dle mého osobního názoru). Byť nejsem zastáncem zobrazování pokladů, věřím tomu, že to jen o něco zvýší zábavu při obranách a naučí českou scénu stavět obrany. Uvidíme do budoucna.


    Zachovejte nám přízeň, vaše názory byly předloženy dále.