[INFO] Zásady pro vaše weby o Travianu

 • Vážení hráči,


  možná jste dostali skvělý nápad - že si vytvoříte web o Travianu, parser na bitevní reporty, trooptool nebo webovou stránku vaší aliance.
  Jsme rádi, že podobné weby vytváříte a oceňujeme vaši práci na nich.


  I takové výtvory ale můžou být problematické např. z hlediska práv k obrázkům či designu. Proto jsme pro vás připravili stručný přehled s informacemi, co můžete a co byste neměli dělat při vytváření vašeho travianského webu.


  Co můžete?
  - můžete používat jméno hry, logo Travianu, texty či obrázky z Travianu, pokud na webu napíšete, že veškerá práva na tyto obrázky či texty patří TravianGames
  - můžete si vytvořit design webu založený na originálním herním designu, ale nesmíte ho celý zkopírovat. Texty a vzhled musí jasně dávat najevo, že TravianGames nejsou správcem webu, nekontrolují jeho obsah a nejsou v žádném případě nějak spojené s obsahem nebo tvůrcem webu


  Co nemůžete?
  Vaše stránka nesmí obsahovat nelegální či urážlivý obsah či porušovat práva dalších stran. To znamená, že nesmíte zejména:
  - falšovat přihlašovací stránku Travianu, která vypadá jako originální a svádí lidi k domněnce, že je to přihlášení do hry
  - nesmíte vytvářet loginy, které přesměrují hráče do Travianu
  Další omezení:
  - vaše stránka nesmí obsahovat žádnou formu reklamy (např. Google ads, reklamní bannery, vyskakovací okna)
  - nesmíte využívat stránky o Travianu k vydělávání peněz (a už vůbec vaše fansite nesmí být komerční službou či vyžadovat peníze od uživatelů)
  - vaše stránka nesmí podporovat, navádět či jinak umožňovat porušování pravidel hry či sama porušovat pravidla hry. Nesmí navádět či odkazovat na stránky s informacemi o používání botů, doplňků/scriptů do prohlížeče, greasemonkey scriptů či jakýchkoli jiných způsobů porušení pravidel hry.


  Pokud váš web nebude splňovat tyto podmínky nebo v případě jakýchkoli pochybností o něm si vyhrazujeme právo kdykoli zrušit povolení k používání veškerého obrazového či textového materiálu Travianu!


  Tento seznam může být kdykoli změněn či doplněn. Prosím, kontrolujte ho pravidelně, protože váš web musí být vždy v souladu s aktuálně platnými podmínkami.


  Pokud si nejste jistí, zda váš projekt odpovídá požadavkům, napište na admin@kingdoms.travian.cz a najdeme společně nějaké řešení.


  Váš Travian Kingdoms Team