• Merhaba,

Bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Düzeltilmiştir. Sizin gibi sorun giderilmeden önce foruma üye olunduğu durumda Kullanıcı Kontrol Paneli'ndeki Seçenekleri Düzenle sayfasında yer alan Zaman Aralığı seçeneği ülkemizin içinde bulunduğu zaman dilimine(GMT +3) ayarlandığı takdirde sorun ortadan kalkacaktır.

Travian: Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Merhaba,

Oyun içi varsayılan oyun saatini Ayarlar -> Zaman Dilimi Seç seçeneği altından değiştirebilirsiniz.

Travian: Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Sayın Odin,

Varsayılan saat, oyuncular ve forum kullanıcıları tarafından ayarlanmaksızın düzgün olan saat dilimidir. Hiçbir forum üyesi ve oyundaki oyuncular gidip elleriyle saat dilimiyle oynamazlar. Ayarlara girip saat dilimini değiştirin diye bir çözüm yolu olamaz. Bu bir sorundur ve çözülmesi gerekir :)

Saygılarımla.

• Merhaba SimonMagus,

Bildiğim kadarıyla Türkiye Doğu Avrupa Zaman Dilimi (Eastern European Time; EET), UTC+2 zaman diliminin bir parçası. Bu durumda yukarıda bahsedilen varsayılan saat dilimi seçeneğinde UTC+2 ayarlandığı takdirde oyunun gösterdiği saat doğru ise, oyunun varsayılan zaman dilimi doğrudur anlamına geliyor diye düşünüyorum. Fakat eğerki siz oyuna başlarken bu saat dilimi ayarının UTC+2 şeklinde başlatılmadığı konusunda bir problem olduğunu söylüyorsanız, onun da ayrıca düzeltilmesi gerekir. Atladığım, yanlış düşündüğüm, hesaba katmadığım bir nokta olabilir. Eğer böyle bir durum var ise beni düzeltebilir misiniz?

Saygılarımla,

Odin

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Sayın Odin,

Bahsettiğim şey sizin de sonda eklediğiniz üzere, oyun başladığında GMT+2 saat dilimi ile başlamıyor. Forum da aynı şekilde. Ben elle herhangi bir düzeltme yapmadım ve şu anda hem oyun saati hem de forum saati yanlış. Elle düzeltme yapmayan herkeste de öyle.

Saygılarımla.