Oyuna davet etme

• Arkadaşlarımızı yanımıza davet edip hep beraber bir krallık oluşturarak oynama şansımız yok mu?

2 arkadaşımla beraber 1 kral 2 vali olmak üzere başlamak istiyoruz oyuna, ben şu an oynuyorum mesela onları yanıma davet etmek gibi bir şansım var mı? Ya da hesabımı silip tekrardan oluştursam onlarla başlayabilir miyim aynı krallık içerisinde?

• Aslında çok mantıklı. Ama oyunun ilk başlarında 2 vali ile başlamak büyük avantaj ve böyle bir şey olacağından emin değilim. Araştırmaya değer bir konu ama .)

• Şuan için böyle bir şey yok fakat çok güzel düşünmüşsünüz bence öneriler bölümüne bir konu açıp bunu dillendirmelisiniz yöneticiler önerileri dikkate alıyorlar.

The post was edited 1 time, last by Frekans ().

• Şuan için böyle bir şey yok fakat çok güzel düşünmülsünüz bence öneriler bölümüne bir konu açıp bunu dillendirmelisiniz yöneticiler önerileri dikkate alıyorlar.

Aynen, kesinlikle önerilere yazılması gerekilen bir konu.

• Aslında çok mantıklı. Ama oyunun ilk başlarında 2 vali ile başlamak büyük avantaj ve böyle bir şey olacağından emin değilim. Araştırmaya değer bir konu ama .)

Haklısın bu bir avantaj ama sonuçta beraber oynama şansı verilmeli bize değil mi? Sonuçta bu oyunda başarılı olmak için beraber hareket etmek de gerekiyo çünkü bu bir strateji oyunu. Diğer bütün bu tarz oyunlarda yakınına davet etme şansı veriliyor, burada verilmemesi beni hayal kırıklığına uğrattı.

• Haklısın bu bir avantaj ama sonuçta beraber oynama şansı verilmeli bize değil mi? Sonuçta bu oyunda başarılı olmak için beraber hareket etmek de gerekiyo çünkü bu bir strateji oyunu. Diğer bütün bu tarz oyunlarda yakınına davet etme şansı veriliyor, burada verilmemesi beni hayal kırıklığına uğrattı.

Kesinlikle katılıyorum. Öneriler bölümüne bir yazsan iyi olur aslında.