Aklımda Deli Sorular..

• Öncelikle merhaba arkadaslar; En son 3-4 yıl önce oynamıstım sanırım bazı sorularım olacaktı bu sürüm ile ilgili cevaplayanlara çok teşekkür ederim.

1. Ben birinin altında valiyim Kral çok pasif ve benden çok güçsüz günlük oynadıgını bile bilmiyorum. KRAL ın bana faydası var mı ? 200 nufusa ulasmak üzereyim Kendi KRALLIK ımı kursam faydası yada zararı ne olur ? Birde KRALa vergi olayı gibi birşey okudum ben VALİ olarak ona vergi mi veriyorum haberim olmadan bu mevzu nedir ?

2. Binalarda Su Hendeği var Sadece merakımdan soruyorum onun kurulma şartı gibi birşey okumadım onu nasıl kuruyoruz ?

3. Kurdugum bir binayı yıkmam mumkun mu ? Misal Sıgınak kapasitesi cok cok az kendi düşünceme göre Ha varlıgı ha yoklugu ama bi kere kurmus bulundum bunu misal yıkabiliyor muyum ?
    4. Kahraman rehberinde '' Ne kadar savaş ve maceratamamlarlarsa o kadar çok deneyim kazanırlar. '' Yazıyor Fakat bana savaşlardan( Vaha Misal ) deneyim gelmiyor ? Rehber de mi sıkıntı yada normal oyuncu savaslarından mı deneyim geliyor ? Macera ve görevlerden deneyim geliyor !

Okuyanların başını şişirdiysem eğer özür dilerim. Cevaplayan arkadaşlarıma da teşekkürü borç bilirim.

[CENTER][SIZE=5]Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...![/SIZE][/CENTER]

• Merhaba öncelikle hoşgeldin

1)Kralın sana faydası askeri açıdan olur güçlü olursa sende onun valisi olduğun için seni korur ama kralın pasifse hiç durma ya Elçilikten kendi krallığını ilan et ya da sana yakın seni etki alanına alan kralla konuş seni krallığına alsınlar.Bir kral kendinize bağlı valileri koruması karşılığında valilerden haraç alır. Haraç olarak hammadde ve kültür puanı alır.

2)2.soruyu anlamadım Su hendeği hakkında bilgim yok.

3)Kurduğun binaları yıkabilirsin .Merkez binayı 10.seviyeye getirdikten sonra yıkım bölümü aktif oluyor oradan istediğin binayı yıkabilirsin.

4)Ne kadar savaştan kasıt kahramanının asker öldürmesidir.Yani boş vahaya kahramanı yağmalamaya göndersen kahramanın gelişmez asker ya da hayvan kesmesi lazım.

Frekans

Gardasım cevapların için teşekkür ederim Allah Razı Olsun. 2. Sorum Binalar sekmesinde Askeri Kısımda SU HENDEGİ yaziyor orda okumustum zamanla ogreniriz artık sagolasın.

[CENTER][SIZE=5]Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...![/SIZE][/CENTER]

• Gardasım cevapların için teşekkür ederim Allah Razı Olsun. 2. Sorum Binalar sekmesinde Askeri Kısımda SU HENDEGİ yaziyor orda okumustum zamanla ogreniriz artık sagolasın.

Rica ederim 2.sorunu da öğrenince yazarım başka sorun olursa çekinmeden sorabilirsin

• Gardasım cevapların için teşekkür ederim Allah Razı Olsun. 2. Sorum Binalar sekmesinde Askeri Kısımda SU HENDEGİ yaziyor orda okumustum zamanla ogreniriz artık sagolasın.

MErkez binayı açtığında onunla ilgili not var.
    Şehir kurduğunda aktifleşiyor.

• Öncelikle merhaba arkadaslar; En son 3-4 yıl önce oynamıstım sanırım bazı sorularım olacaktı bu sürüm ile ilgili cevaplayanlara çok teşekkür ederim.

2. Binalarda Su Hendeği var Sadece merakımdan soruyorum onun kurulma şartı gibi birşey okumadım onu nasıl kuruyoruz ?

Merhaba sorduğun sorunun cevabını araştırmam sonucunda buldum.
    Su hendeğini köyünü şehire yükselttiğinde kurabilirsin.Bu bina 20. seviyede %30’luk savunma bonusu sağlamaktadır.

• Merhaba sorduğun sorunun cevabını araştırmam sonucunda buldum.
    Su hendeğini köyünü şehire yükselttiğinde kurabilirsin.Bu bina 20. seviyede %30’luk savunma bonusu sağlamaktadır.

Bir de ben sorayım.

1-Bu görevlerin sonu var mı ?
    2-Bu vahadaki diğer kişileri nasıl çıkartacağız?