• Arkadaşlar plus sorunu var kod kullanan paypel alımlarında sorun var kod yerine kredi kartınız yoksa almayın kod hata veriyor :D elimde 100 tllik kod duruyor diğer sw ye aktarcam yarın olmassa :).)

• Kod aldım geçerli değil. Yardım merkezine yazdım ben de. Cevap olarak kodun Kingdoms oyun dünyaları için olması lazım dediler. Link verdiğin sitede öyle bir oyun yok ki. GAMERSULTAN'a yazdım bende. Sizde Böyle bir oyunun kodu var mı diye. Adam öyle bir oyuna kod satmıyoruz alım yapmayınız dedi. Aldığımız kodlar ne olacak şimdi?

• Bende Muzdaribim.. Bu sayı git gide çoğalıcak.. Lütfen bizlere en kısa sürede bir yardımcı olun ki, mağduriyetimiz büyümeden stres atmaya geldiğimiz yerde stres yapmayalım. Teşekkürler.

Ek olarak; Önceki hesaplarımızdan kalan altınlarıda transfer etmek istiyoruz. Bunuda belirtelim :)

iyi forumlar.

• Merhaba,

Mevcut ve ileride yaşanması muhtemel problemlerin çözümüyle ilgili inceleme ve kod sağlayacılar ile iletişim devam etmektedir. Konu en kısa sürede çözüme kavuşturulacaktır.

Travian Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Kod aldım geçerli değil. Yardım merkezine yazdım ben de. Cevap olarak kodun Kingdoms oyun dünyaları için olması lazım dediler. Link verdiğin sitede öyle bir oyun yok ki. GAMERSULTAN'a yazdım bende. Sizde Böyle bir oyunun kodu var mı diye. Adam öyle bir oyuna kod satmıyoruz alım yapmayınız dedi. Aldığımız kodlar ne olacak şimdi?

selam iyi geceler üstatım kodlarda sorun var elimde 400 tl patladı kod yüzünden bende mangır kart aldım oda 2 gün sorunluydu dün gece cözülmüş sen kodu aldığın yere danış bu server için ellerinde kod yok bende gamesatıştan aldım :D beklicez sorunlu kod die mail attım oyun admini yapamaz ben ömer abiye kadar yazdım bizle alakalı değil dedi yani satan bayi işini çözmesi gerekli :D

• Dostum sorun oyun ile ilgili. Travian Kingdoms isimli yeni bir oyunu hizmete sunuyorlar ama bu oyunun kodu satmayan (Travian Legends kodu satan) kod tedarikçilerine bizi yönlendiriyorlar. Ben Kingdom ile Legends farkını bilemem. Oyunun beni yönlendirdiği tedarikçide bulunan Travian Türkiye Serverı kodunu aldım ve kullanamadım. Tedarikçi ile görüştüm ve Travian Kingdoms isimli bir oyuna kod satmadıklarını söylediler. Satıkları kodu da haklı olarak geri almıyorlar. Ben Ömer abiyi tanımıyorum ama kolay yolu seçip bizimle alakalı değil demiş. Yaşadığımız sorun Travian Kingdoms idaresi ile ilgili. Eğer ki Travian Kingdoms oyunu önceki Travian oyununun sahip olduğu firmanın oyunu ise elimizdeki kodları alması lazım. Lakin Travian Kingdoms farklı bir firmanın oyunu ise önceki Travian oyununun yapısını kullandığı için beni yanlış yöndermiş ve madur etmiştir.

Hatırlatmakta fayda duyuyorum : yönlendirdiği tedarikçide Kingdoms kodu satılmıyor. Özetle benim 25 YTL lik bir kodum var. Bu kodu Travian Kingdoms sitesinin beni yönlendirmesi ile aldım. Almış bulunduğum kod Travian Kingdom oyunun bağlı olduğu firmaya ait olmasa bile elimdeki koda karşılık 25YTL karşılığı olan 250 altının hesabıma yatırılmasını talep ediyorum.

• Sayın Oyuncu Arkadaşım Gerekli yaptırımlar sürmektedir ben Takip ediyorum Sizde Gamesultandan takip ederseniz anlaşma yapıldıktan sonra kodunuzu kullanır duruma gelir ama şuanlık tek çare beklemek ... ger.i aslında kodu satanlar bu konuda pasif anlaşma yapması lazım .. ve reklamını vermemesi gerekirdi eğer hizmet veremicekse ücret geri iade olması gerekli en azından bakıye olarak kalmalı

• Sayın Oyuncu Arkadaşım Gerekli yaptırımlar sürmektedir ben Takip ediyorum Sizde Gamesultandan takip ederseniz anlaşma yapıldıktan sonra kodunuzu kullanır duruma gelir ama şuanlık tek çare beklemek ... ger.i aslında kodu satanlar bu konuda pasif anlaşma yapması lazım .. ve reklamını vermemesi gerekirdi eğer hizmet veremicekse ücret geri iade olması gerekli en azından bakıye olarak kalmalı

Kodu satanların bir kusuru bulunmamaktadır. Dolayısı ile onlarla görüşmem manasızdır. Yeni açılan bir server ve oyun olan Travian:Kingdoms oyuncularını kod satışı yapmayan sitelere yönlendirdiği için sen ve ben dahil kod alımı yapan oyuncularını mağdur etmiştir. Lütfen pasif davranıp bizleri mağdur edecek bir sonuca sebep olmayınız...

Şu an kupon alımı kapatıldığı için GameSultan, GameSatis vb. kupon satan siteler artık bulunmamaktadır.

Benim GAMERSULTAN ile görüşmem anlamsızdır. Oyun kodunu yine oyun içinden bana sunulan GAMERSULTAN sitesinden aldım. Halbuki GAMERSULTAN Trvian:Kingdoms kodu satmıyormuş. Yani ben bir reklama filan tıklamadım ! Ben elimdeki kod karşılığı altını istiyorum. Kodu tedarikçisine iade edip, paramın orada ölü bir şekilde durmasını da istemiyorum ! Lütfen pasif davranıp bizleri tedarikçilerle karşı karşıya bırakacak bir sonuca sebep olmayınız !!!

Yaşanılan sorunlardan sonra kupon ile altın alımı kapatıldığı için GameSultan, GameSatis vb. kupon satan siteler artık bulunmamaktadır.