Krallığa Davet

• Arkadaşlar oyunda kral olarak oynuyorum etki alanımda artıyor. etki alanıma giren bi oyuncu kendiliğinden krallığıma dahil oldu. bi başka oyuncu kendiliğinden çıktı. Başka konu başlıkları altında krallığa davet et seçeneğinin oyuncunun profiline girince görüldüğünü okudum ama arayıp taramadık yer bırakmadım davet et seçeneğini görmüyorum. nerde bu biri bana açıklayabilir mi ? yoksa benim hesapta mı bi sıkıntı var

• işte garip olanda bu kral olduğum halde kral tacı simgesi çıkmıyor bile.

onun cikmasi icin koyun uzerinde etki alaninin gosterilmesi gerekiyor. mesela 80 % -99 % diye yaziyor. o zaman davet ede bilirsiz 100 % oldugunda kendiliginden kralligina dahil oluyor

• Kaç günde etki oluşturabiliriz, bana sınırı olan 2 tane vali var birinin kralı zaten girmiyor diğeri de pek aktif değil 2 valiliğe de 2 kare komşuyum ama etki alanını gösteren birşey çıkmadı hiç ? %1 bile yok neden acaba ?

• Haritadan oyuncuyu açtığında karşına şöyle bir şey gelmesi gerekmekte.Kral tacına tıklayıp oyuncuyu krallığına davet edebilirsin.

KARAMAN bendim :))))) us1 miydi o server? İyi gidiyordum da bırakmak zorunda kaldım... Güzel serverdi :D

işte garip olanda bu kral olduğum halde kral tacı simgesi çıkmıyor bile.

Arkadaslar valilerin sizin sınırlarınızın çizgisinde olması gerekiyor, teklifinizi yapıyorsunuz gelirseler geliyorlar, gelmezseler eğer aktif değilseler 3 gün içinde otomatik geliyorlar.
    Kabul ederseler sınırlarınız da büyüyor.

Travian:Legends tx2 & finals TIRSIN ULAN
    Travian:Legends baltic speed & inx Game of Teuton