Krallık Valilik Sistemine Değişiklik Şart

• LÜTFEN OKUYUN ...!

Kimse kusura bakmasın ama bu yeni sistem travian çok eksik ve mantıksız çok şey içeriyor.. çok aşırı kısıtlanmışlık var ,,krallar için bi nebze az ama vali veya derebeyi olanlar için had safhada kısıtlama var. Oyunun başında girerken 2 satırla vali öyle kral böyle demek yetmiyor oyuna girince anlıyorsun.

ÖZETLE ___Kraldım ,,,krallıktan çıktım başka bir krallığa girmek için ...

1. SAÇMALIK --- Krallıktan çıkar çıkmaz oyun beni tekrar KORUMAYA ALDI ..
    ( SAÇMALIK O Kİ KORUMADAYKEN NE SALDIRILIYOR NE DE YAĞMA YAPILIYOR ,,YİNE SAÇMA Kİ OYUNUN BAŞINDA Bİ KEZ GİRDİK KORUMAYA BU NE OLUYOR ?? ve yine saçmalık o ki ben istemiyorum koruma FLN iptal dahi edemiyorum ..asker var yatıyor köyde ,GELİŞİMDEN GERİ KALIYORUM )

2. SAÇMALIK--- KRALLIKTAN ÇIKAR ÇIKMAZ GİMEK İSTEDİĞİM KRALLIK YERİNE YAKINIMDAKİ FARKLI BİRİNİN KRALLIĞINA OTOMATİKMEN DAHİL OLDUM..HALİYLE ONUN BİRLİĞİNE DE DAHİL OLMUŞUM..
    ( SAÇMALIK O Kİ KRALKEN KRALLIKTAN İSTİFA ETMEK VAR DA NEDEN VALİYKEN VALİLİKTEN İSTİFA ETMEK YOK,,YOK DEĞİL VALİYKEN DE İSTİFA TEKRAR KRAL OLMAK ,,E BEN ZATEN BAŞKA BİRİNİN KRALLIĞINA GEÇMEK İÇİN ÇIKTIM KRALLIKKTAN NEDEN TEKRAR KRAL OLUYUM KKİ ??? AYRICA BEN İSTEMEDİĞİM BİRİNİN KRALLIĞINA GEÇTİM İSTEMEYEREK HADİ ONU Bİ KENARA KOYALIM ,BEN İSYAN EDEMEZ MİYİM KRALIMA :D KALDI Kİ İSTEMİYEREK OYUNUN BENİ ATTIĞI KRALLIĞA...

3. SAÇMALIK --- YUKARDA OLANLARIN HEPSİNİN BANA SORULMADAN OYUNUN ATAMASI OLMASI..MANTIKLI OLAN BEN Bİ KRALKEN KRALLIKTAN ÇIKIP YENİ BİR KRALLIĞA DAHİL OLMADAN ÖNCE, KRALLARDAN TEKLİF GELMESİ ve BENİM ONU KKABUL ETMEMLE O KRALLIĞA GEÇİŞİMİN SAĞLANMASIDIR.. HAKSIZ MIYIM ??

EĞER MÜMKÜN İSE LÜTFEN OYUNUN BAŞLARINDA BU ŞEYLERE Bİ DEĞİŞİKLİK GETİRİLSİN ,,GERÇİ BU BETA SÜRÜM SANIRIM..KURBANLAR DA BİZ OLUYORUZ HERLADE ___:D

• Sayın warnerbros,

Herhangi bir kişi krallığını terk ederek vali olmaya karar verirse, tıpkı diğer valiler gibi koruması başlar. Valilerin gelişimi için haydut köyleri mevcuttur ve bu köyler krallara çok nadir çıkar. Yine valiler elde ettikleri hazineleri bozdurarak iyi miktarlarda hammadde kazanabilirler; bu açıdan ilk hafta krallardan şanslıdırlar. Bu açıdan vali oldum gelişimim durdu tezini açıkçası pek sağlam bulmadım. Zaten bahsedilen koruma sadece 7 günlük bir süreci kapsamaktadır.

İkinci olarak, herhangi bir kişinin valiliğine geçmek için belirli şartlar vardır. Bunların başında o kişiyle yakın sınırınızın olması, sizi kabul edecek kralın nüfus ve nüfuz açısından güçlü olması gibi. Bu bakımdan çevrenizdeki krallardan hangisi güçlüyse onun valisi olursunuz. Çevrenizde birden çok kral varsa ve bunlarla da sınırınız mevcutsa, bu krallardan herhangi biri size "valim ol" teklifi götürebilir. Bu bakımdan evet, keyfiyen istediğiniz kişinin valisi olamazsınız ama gerekli şartları yerine getirirseniz olabilirsiniz.

Krallığına girmek istediğiniz arkadaşınız sizi derebeyi olarak atasın, siz de köyünüze hazine binası kurun. Böylece sorun tatlıya bağlanmış olsun.

Kolay gelsin :)

• cevabına saygı duyarım.. fakat hayduttan kazandığımdan daha fazlasını kazanıyorum yağma ile ,,kaldı ki ihtiyacım yok korumaya..hem haydutları keserek,hem de yağma yaparak gelişimim çok daha hızlı olur bunun anlaşıulmayacak veya sağlam görünmemesine neden olan bir tarafı yok kii,,,ne kadar çok iş o kadar çok para bu kadar basit.

2. söylediğinize katılıyorum fakat ben oyunun otomatikmen büyük olan krala beni vali ataması MANTIKSIZ diyorum..olay bu bir de bu beta ,,değişimler mutlaka olacak.. Buradan da ayrıca şahsen oyunda herhangi bir birlik ismine tıkladığımızda eskiden olduğu gibi ilk olarak birlik profilinin görünmesini mantıklı buluyorum.Ancak oyunda aşağıdaki şekilde görünmektedir.. ( Üyeler
    Dahili )

• Hiç sorma bugün öyle bir hata yaptım ki.. Birlikten çıkmak yerine dalgınlıkla krallıktan çıktım.. 4/3 bölgeye sahipken şimdi hasmımın bölgesinde vali oldum.. kafayı yiyeceğim :(

• krallıktan çekilip vali olunduğunda tekrar 7 gün koruma süresinin olması baya bi saçma.şöyle ki diyelim yıkım saldırılaına geçti rakip.hoppp hemen krallıktan in aşşağı 7 gün koruma al.ohhh ne ala.yanlış bir uygulama.tamam oyun başında yeni kayıtta olabiir ama ilerleyen dönemlerde sıkıntı olacağı kesin.belkide ben yanlış düşünüyorum.