Hazine Binası ve elçilik

• Hazine binasının ve elçiliğin seviyesinin yükseltilmesinin bize ne gibi bir katkısı var acaba ? elçilik vahalarda önemli onu anladım ama başka bir faydası yok mu acaba ?Yeni sistemde sadece 3 kral birleşebiliyor yani elçiliğin fonksiyonunu tam çözemedim anlayan bilen var mı acaba bu hazine ve elçilik neye yarar ?

• hazinenin foksiyonlari bolgeni genishlete bilirsin cogaldikca. 1000 hazinen oldugunda 2-ci derebeyi atabilirsin 2000-de 3 derebeyi . hazinedeke her hazine icin 1 tahil uretimin artar. 1000 hazinen varsa saatte 1000 tahil demek

• peki elçilik seviyesi artınca ne olacak?daha fazla kral aynı birliğe girebilecek mi?yada daha fazla vahayı mı krallığın sınırına katacağız?nedir elçiliğin yükseltilmesi?

edit:elçilik aynı zamanda kahraman kışlası imiş.yani soruya cevap buldum..

• Merhaba,

Hazine Binası sadece Kral veya Derebeyi olduğumuzda işimize yarıyor anladığım kadarıyla doğrumu? Vali olmamız durumunda herhangi bir faydası bulunmuyor.

• Merhaba,

Hazine Binası sadece Kral veya Derebeyi olduğumuzda işimize yarıyor anladığım kadarıyla doğrumu? Vali olmamız durumunda herhangi bir faydası bulunmuyor.

Krallığa baya etkisi oluyor. Ek kaynak ve zafer puanı ürettiği için krallığınızın ilerlemesinde etkisi var

Moderatör

Travian Kingdoms TR