hazine sorunu

• Arkadaşlar şimdi benim bi derebeyim var o bana hazinelerini sat yapıyo krallık hazine seyinde o solda hazine yazan seyde oluyo ama hazine binamda olmuyo. Neden böyle anlatırmısnız

• Arkadaşlar şimdi benim bi derebeyim var o bana hazinelerini sat yapıyo krallık hazine seyinde o solda hazine yazan seyde oluyo ama hazine binamda olmuyo. Neden böyle anlatırmısnız

ne demek istediğini anladım eğer derebeyi isen çalıntı malları krala satmışsın satmamışsın fark etmez sadece satarsan 1 miktar hammadde gelir (bende derebeyiyim krala satıyorum ama GİZLİ HAZİNEYİ NORMAL HAZİNE YAPACAKSIN anca öyle olur ) (kral senden vergi alamaz sattığın çalıntı mallarda senin için tahıl üretir )

• Derebeyinin de hazine binası olduğu için onun topladığı hazineler onun hazine binasında birikiyor :) Derebeyin krallıktan ayrılıp başka krallığa geçerse topladığı hazineleri de beraberinde götürür :)

• toplanan hazineler çevreni genişletmene yarıyor ve hanedana yeni üye almana yarıyor.her hazine tahıl üretimine katkı veriyor.ayrıca 1000 oluca hanedanlıkta bir slot daha açılıyor.2. sırada derebeylik var.3. sırayı bilmiyorum:)daha açılmadı.

• toplanan hazineler çevreni genişletmene yarıyor ve hanedana yeni üye almana yarıyor.her hazine tahıl üretimine katkı veriyor.ayrıca 1000 oluca hanedanlıkta bir slot daha açılıyor.2. sırada derebeylik var.3. sırayı bilmiyorum:)daha açılmadı.

Onların hepsi derebeylik slotu. Toplamda yedi adet derebeyi atayabiliyorsunuz.

• Arkadaşlar benim sıkıntım şu şimdi benim krallık değişti başka bir krallığa geçtim derebeyi oldum.Ya haydut kamplarından almış olduğum çalıntı malları satarken krallığıma değil Eşkiya başı diye birine satıyorum ondan dolayı tahıl ve hazineye katkı yapamıyorum.Nasıl çözebilirim