Kahraman Dikkat çektimi

• Evet, doğru bir değerlendirme. Yabancı servarda oynadığım ilk zamanlar kahraman maceradan çok az hasar alıyor ve bunun yanında bolca kaynak ile (asker, hammadde, gümüş, eşya vs.) dönüyordu. Ancak hem kahramanın aldığı hasar miktarı arttırılmış hem de getirdiği kaynakların oranı ciddi anlamda düşürülmüş. Haliyle şifa otu-kova vs. gibi yardımcı elamanlara olan talebi fazlasıyla arttırmışlar. Eh, bundaki amacın ne olduğunu da herkes gayet iyi biliyor. Travian, tecrübesi değil parası olanın konuştuğu bir oyun oldu. Bunu da bilmeyen kalmadı. Parşömenler de bunu fazlasıyla kanıtlıyor.

Saygılarımla.

• Benim kahraman bugün %28 can kaybetti uzun macerada tek.Tek amaç gümüş harcatmak, zaten açık arttırmadaki yeni sistemde bunun bariz kanıtı sattığımız eşyadan elimize geçen 100 gümüşken eşya 1k gümüşe satılıyor habire gümüş kaybı oluyor böylece,T 4.4 de gümüş piyasada dönerken burada hep masa kazanıyor

The post was edited 1 time, last by Arculas ().

• Sayın Arculas, size katılmamak elde değil. Şu an hali hazırda başlamış olduğum için devam ediyorum ancak altın işi gereğinden fazla abartıldığı için yeni bir server açıldığında Travian'a devam etmeyeceğim. Umarım, açgözlülüğün kısa vadede kâr, uzun vadede zarar getirdiğini bir gün anlarlar.

Saygılarımla.

• Arkadaşlar travian legends oynadıysanız altın gereksinimine kıyas yaparsak kesinlikle kingdoms daha az altınla oynanabiliyor.Hiç altını olmayan da vali olarak oyununa devam edebilir.

• Benim kahraman bugün %28 can kaybetti uzun macerada tek.Tek amaç gümüş harcatmak, zaten açık arttırmadaki yeni sistemde bunun bariz kanıtı sattığımız eşyadan elimize geçen 100 gümüşken eşya 1k gümüşe satılıyor habire gümüş kaybı oluyor böylece,T 4.4 de gümüş piyasada dönerken burada hep masa kazanıyor

Bense şöyle hesaplamiştim.

Satışta olan nesnelerin ortalaması alınıyor, travian sistemi senden o şekilde satın alıyor.. Ortalamanın üzerinde satıldıysa gümüş traviana kalıyor, ortalamanın altında satıldıysa (ki çok rastlanmıyor) travian sistemi zarar ediyor.

Travian:Legends tx2 & finals TIRSIN ULAN
    Travian:Legends baltic speed & inx Game of Teuton

• kahraman sistemini anlamak mümkün değil . kahraman 22. seviye 9700 saldırı puanı var tüm puanları saldıraya basmama rağmen kısa macareda %14 hasar alıp ölüyor böyle saçma şey mi olur yani kim hesaplıyor neye göre hesaplıyor bilmiyorum ama saçma ötesi.

gümüş sistemi tam bir kapitalizm senden alacağı fiyat belli kendisi tutturabildiğine satıyor bırakta biz tutturabildiğimize satalım 4kya kalkan sattım ogün baktım 12kya kalkan alanlar oldu yeminle saçmalık bu oyunu gerçekten oynayacaklara Allah sabır versin

• Cidden artık iyice travian kulanıcı arttıkça traviandan para kazananlar daha fazlasını nasıl kazanırız diye düşünüyolar çözülmeyen okadar çok hata bug vs varki ama adamalar 1 aydır bi kupon meselesini çözemediler istiyorlarki direkt biz kazanalım parayı daha fazla kazanmayada başladılar nese denecek çok şey varda bu şekilde devam ederse zaten klasik olan oyuncu kadroları azaldığı gibi yeni oyuncularda bu şekilde kaybedeceklerdir. düşünüyorumda okadar yazılan yazıları okuyup biraz olsun ders almıyorlarmıki bide neden tr serverlerinde altınlar pahalı ve plus vs altın ücretleri daha fazla çok oyuncu olunca keklenecek kerizdemi çok olur düşüncesindeler acaba