Kısa Macera Mı? Yoksa Uzun Macera Mı?

• Dostlar, başlıkta da yazdığım gibi kısa maceranın mı yoksa uzun maceranın mı getirisi daha iyi? Bir deneyiminiz veya bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

• Dostlar, başlıkta da yazdığım gibi kısa maceranın mı yoksa uzun maceranın mı getirisi daha iyi? Bir deneyiminiz veya bilginiz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.

Uzun maceranın getirisi daha iyi fakat kısa macerayı da yabana atmamak gerek.Bana bugünkü kısa maceradan 84x Parşömen çıktı :)

• Bu konuda verilen bilgi şöyle:

Uzun macera, uzun bir seyahat gerektirir. Bu uzun yolu telafi eden ise kısa maceraya göre iki kat daha fazla kıymetli şey bulacak olmanızdır. Tabi aynı zamanda iki kat fazla hasar alırsınız

Bu bilgiden hareketle uzun ve kısa macera arasında hiçbir fark yoktur diyebiliriz. Çünkü uzun macerada değerli eşya bulma şansımız iki katsa ama bunu yaparken iki macera puanı harcıyorsak aynı şeyi iki kısa macera ile de elde edebiliriz. Yok öyle değilse, demek ki verilen bilgi yanlış ve düzeltilmesi gerekiyor.

Saygılarımla.

• Aslında bu konuda benim anladığım şuan, yani kahramanın savaşma gücü düşükken ve maceralardan yüksek hasar alırken mantıklı olan kısa macerayı kullanmak. Fakat ileride kahraman güçlenince kısa maceralar hasar veremez duruma geldiğinde de daha fazla ödül alabilmek için uzun macerayı kullanmak mantıklı olacak sanırım.

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Örnekle anlatırsak daha iyi anlaşılacağını düşünmekteyim.Şimdi uzun mecaradan 42x Şifa Merhemi çıkıyorsa ,kısa macerada 15x çıkıyor.Orada belirtilen 2 kat daha fazla kıymetli şey bulacaksınız cümlesini birebir sayılar olarak algılamayın lütfen.

The post was edited 1 time, last by Elore ().

• Bugün 2 kez uzunmacera yaptim
    1.sinden 22x 2 adet şifa toplam 44 şifageldi.

2.sinden

**11400‬‬ **15900‬‬ **13800‬‬ **15300‬‬ bukadar ham

Travian:Legends tx2 & finals TIRSIN ULAN
    Travian:Legends baltic speed & inx Game of Teuton