Hazine nasıl kazanılır

• saldırı yolu ile hazine ele geçirme kriteri nedir. bazı köylere saldırdığımda hazinenin tamamını ele geçirebiliyorken, bazısında daha azını ele geçirebiliyorum. saldırdığım asker sayısı ile mi ilgili acaba bilen var mı?

• saldırı yolu ile hazine ele geçirme kriteri nedir. bazı köylere saldırdığımda hazinenin tamamını ele geçirebiliyorken, bazısında daha azını ele geçirebiliyorum. saldırdığım asker sayısı ile mi ilgili acaba bilen var mı?

saldırı modu kahramanlı yapıyorsun karşı tarafın hazinesinin %33'ünü alabiliyorsun.
    Sanırım karşı taraf elinde hazine varken krallık-derebeylikten çekilirse elinde hazine kalıyorsa onun tamamını alıyorsun.
    Derebeyi olarak oynuyorum. hatırı sayılır miktarda hazine kazandım. tek bir saldırı da sanırım tüm hazineyi aldım. gerisi hep %33 olarak geldi.

• Merhaba,

Düşman Hazinelerini ele geçirebilmeniz için kahramanın da eşlik ettiği 'Normal' saldırı gerçekleştirmeniz gerekir. Bu yolla o köyde saklanan hazinelerin her saldırıda üçte birini ele geçirebilirsiniz.

Fakat bilmeniz gereken, saldırı alan oyuncu hazine binasını yıkarak yada devredışı bırakarak hazineleri başka köyüne taşıyabilir.

Daha ayrıntılı bilgi için Türkçe dil seçeneği şuan için hazır olmayan Wiki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz;
    http://wiki.kingdoms.travian.c…es%20and%20Stolen%20Goods

Travian: Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• travian kingdoms da 5 ayrı askeri hareket türü var; destek, saldırı, yağma, keşif ve kuşatma. normal diye bir saldırı türü yok community manager cım. sorumda zaten saldırı olarak bahsetmiştim.

anladığım kadarı ile vali veya derebeyine yapılan saldırılarda eğer saldırı yapılan köyde hazine varsa, saldıran derebeyi/kral saldırılan köydeki hazinenin tamamını ele geçirebiliyor. krala yapılan saldırılarda ise att_ugur un da bahsettiği gibi saldırılan köydeki hazinen %33 ü ele geçirilebiliyor. valilerde hazine olmasını biraz daha araştırayım.

The post was edited 1 time, last by brako: hata düzeltme (SimonMagus saol) ().

• travian kingdoms da 5 ayrı askeri hareket türü var; destek, saldırı, yağma, keşif ve kuşatma. normal diye bir saldırı türü yok community manager cım. sorumda zaten saldırı olarak bahsetmiştim.

anladığım kadarı ile vali veya derebeyine yapılan saldırılarda eğer saldırı yapılan köyde hazine varsa, saldıran derebeyi/kral saldırılan köydeki hazinenin tamamını ele geçirebiliyor. krala yapılan saldırılarda ise att_ugur un da bahsettiği gibi saldırılan köydeki hazinen %33 ü ele geçirilebiliyor. valilerde hazine olmasını biraz daha araştırayım.

dün kralın birisine saldırdım, saldırdığım köydeki hazinenin tamamını ele geçirmişim. şu an kral değil vali görünüyor :S
    vali olduğu için mi hazinesini ele geçirdim ? yoksa 3 günden uzun süredir on line olmadığı ve ben saldırdığım için mi vali oldu?