Kullanılmayan Hesaplar veya oynanılmayan köyler OTOMATİK siliniyor mu ??

• yağma listewsine eklediğim her köyü alanını mavi renkte imliyorum ve bugun rasngele haritaya baktığımda köylerin olmadığını gördüm hatta bir çok köyün bugun silinmesi.. akla şu soru geldi otomatik siliniyormu girilmeyen hesaplar ?? yani travianın en önemlisi yağma köyler olayı bitiyormu ??

• Kişiler hesabı silmeye aldığı zaman hesapları siliniyor otomatik silme olduğunu sanmıyorum tabi bazen natarlaşa da biliyor bu hesaplar en azından ben öyle biliyorum

• Kişiler hesabı silmeye aldığı zaman hesapları siliniyor otomatik silme olduğunu sanmıyorum tabi bazen natarlaşa da biliyor bu hesaplar en azından ben öyle biliyorum

hepsi birden silmesi olanaksız.. sadece o görünenler.. aynı zaman içerisinde 20 hesaptan fazlası silinmiş

• hepsi birden silmesi olanaksız.. sadece o görünenler.. aynı zaman içerisinde 20 hesaptan fazlası silinmiş

evet silinmiş yağma listemin sadece birinden veriyorum örneği 100 köyden 37 kalmış diğerleride ortalama bu şekilde aktif olmayan köyleri otomatik kaldırmışlar tabi bi süresi vardır bunun çok saçma bi iş yapılmış adam silmedikten sonra o köylerin silinmesi hiç iyi değil aktif oyuncular sonuçta yağmasını o köylerden yapıyor

• bence aktif olmayan hesapların silinmesi son derece doğal.herhangi bir krallıkta vali olmayan hesaplar siliniyor haritadan.krallık içinde kalıp da aktif olmayanlar devam ediyor.vergi alınıyor onlardan.eski travian da olan saçmalık burada kaldırılmış.krallıklar arası savaşa yönlendiriyor oyun.

• bence aktif olmayan hesapların silinmesi son derece doğal.herhangi bir krallıkta vali olmayan hesaplar siliniyor haritadan.krallık içinde kalıp da aktif olmayanlar devam ediyor.vergi alınıyor onlardan.eski travian da olan saçmalık burada kaldırılmış.krallıklar arası savaşa yönlendiriyor oyun.

Sence mantıklımı bu daha oyunun başı zaten amaç savaş elbette krallıkalr arası birlikler arası savaş zamanı geldiğinde olacak ozmanakadar gelişmek iiçin yağma yapılabilmesi için bu köylere ihtiyaç vardı krallıklar arası savaş şuan olsa oyunun amacı olan wowun ne mantığı var ozman direkt oyunun başında diğer birlikler ile savaşa gir onları düşür oyun bitsin

• Sence mantıklımı bu daha oyunun başı zaten amaç savaş elbette krallıkalr arası birlikler arası savaş zamanı geldiğinde olacak ozmanakadar gelişmek iiçin yağma yapılabilmesi için bu köylere ihtiyaç vardı krallıklar arası savaş şuan olsa oyunun amacı olan wowun ne mantığı var ozman direkt oyunun başında diğer birlikler ile savaşa gir onları düşür oyun bitsin

evet mantıklı.

• kingdom legenden farklı olduğuna göre eskiyi aramak mantıksız.evet köy geliştirmek ve yni köy kurmak bu oyunda eskisine oranla daha zorlaşmış sanki.

• Merhaba;

Hesap Silme İşlemi Hakkında Bilgi Alabilirmiyim? Teşekkürler.

Sayın cihat zerger,

Saygılarla.

Re-Born

Multihunter & Supporter
    Travian Kingdoms TR