Birlik madalyasi

• Travian ekibinden ricamız eskisi gibi BİRLİK MADALYALARInın verilmesi aynı zamanda yine eskisi gibi üst üste ilk 3 e girenlere ekstra madalyaların verilmesi.

• Travian ekibinden ricamız eskisi gibi BİRLİK MADALYALARInın verilmesi aynı zamanda yine eskisi gibi üst üste ilk 3 e girenlere ekstra madalyaların verilmesi.

Zamanla gelen güncellemelerle birlik madalyalarının verileceğini düşünüyorum.Sanırım biraz sabretmek gerek:)

• hortlatmış gibi olmıyımda nerden bu madalya güncellemesi yeni server açılacağına bu serverde eksikleri önce bi giderin okadar çok eksik varki saymakla zor biter

• Merhaba,

Birlik madalyaları hakkındaki siz oyuncularımızın açık isteği listemize eklenmiştir. Sizden bu gibi eksik veya olması gerektiğini düşündüğünüz herşeyi bizimle paylaşmaya devam etmenizi rica ediyoruz.

Travian: Kingdoms Ekibiniz

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR

• Oyunda birçok hata var tabiki ,sistem hataları ,mantık hataları ve diğer hatalar.bahsetmekle bitmeyecek kadar çok.hatalarla yaşamayı öğrendik :) Travian Kingdoms ın yeni serverının bu kadar erken çıkması burada oynayanlara haksızlık. Bari bu birlik madalyalarını vesinler her hafta gözlüyoruz artık gelsin lütfen..ve istatistiklerden herhangi bir birliğe tıkladığımızda ilk önce birliğin üyeleri değil de birlik profili görüntülensin..!! Hatta krallarla birlkte valiler ve derebeyleri de görüntülenebilsin. vali veya derebeylerini sadece harita üzeinden teyit etmek mantıksız.

• katılıyorum sana warnerbros daha okdar çok düzeltilcek şey varki 1ay oldu yeni server açılıyo yeni server açılacağına hataları düzeltme yolunda adımlar atılsa çok daha iyi olacak atılan addım yokmu var ama o adımlar sorunları çözmekle ilgili değil dinlemekle ilgili allahı var nezman bi sorun yazsam hemen cevap geliyo en kısa sörede çözülecek diye bi kod konusunu 1 ay oldu hala çözemediler birlik madalyası desen zaten çok mantıksız resmen deniliyorki vali veya derebeyi isen bu oyunda arka plandasın allahtan top 10da kralları koymuyorlar onu bari düzgün yapmışlar daha bisürü hata

• Teşekkr ederm,,eVET malesef ,,altın kullandırırkenki kadar destek hizmetleri hızlı değil ,,yine para harcatırkenki kadar yazılımcıları hızlı değil ve eksiklikler yerine başka yeniliklerle uğraşılıyor :S