Mobil ile ilgili birkaç sorun

• Başlıkta da belirttiğim gibi mobilden iki sorun alıyorum. 1.si Kahramanı maceraya gönderemiyorum. butonlar çalışmıyor. 2.si Raporları okuyamıyorum beyaz sayfa açılıyor rapor açılmıyor. Biliyorum mobil aşaması henüz yapım aşamasında fakat bunlar önemli noktalar bence bunlar hemen çözülmeli. İlginiz için teşekkür ederim. İyi forumlar..

• evet kahraman bolumu onemli ayrica sohbet calismiyor.gelen ve giden askerler gorunmuyor herzaman pc den giremiyoruz lutfen bu konulara agirlik verin bian evel duzeltilmesi gerekiyor.

• ben bunla ilgili mail yazdım bana ekran görüntüsü yollayın diyorlar evet macera yapılmıyor daha önce vardı mesajlara bakamıyouz daha önce bakıyorduk gelen giden soru işareti çıkıyor diyoruz bende hala bu sorunlar var ne zaman çözülecek her zaman elimizin altında olan cepten bakmak kolayımıza geliyor bu sorunlar çözülmezse bence çok kişi bırakır ayrıca ben notebooktan giriyorum harita sadece merkez köyleri işareti çıkıyor birgün düzeldi sonra aynı devam etiyor

• Mobil konusuna bir el atmanın tam zamanı bence insanlar müsait olmayabiliyor dışarı da işi oluyor eğitim görenlerimiz var olmuyor sohbet kahraman maceraya gönderme gibi çok önemli sorunlar var. Bir an önce mobilde de iyileştirmeler yapılırsa cidden güzel olur

• Buradaki yanlış anlaşılmayı düzeltmek gerek. Travian Kingdoms'un henüz mobil sürümü yok. Haliyle de tarayıcı üzerinden girdiğinizde yaşadığınız aksaklıklar bir sorun değil ve düzeltilmeyecek. Mobil sürüm Google Play üzerinden indirilebilir bir uygulama olarak gelecek.

• Mobilden tarayıcı ile girdiğimiz de neden derebeyi atama veyahut elçilikte ki işlemler vb. devlet işleri yapılamıyor ? Bu bir hata değil belki ancak bir eksiklik olduğu kesin.

• Arkadaşlar mobilde sohbet ve mesajlaşma çalışmıyor bu yüzden pasif kalıyoruz lütfen bu soruna çözüm getirin

Merhaba,

Aşağıdaki bilgilerle birlikte yardım merkezinden bize ulaşabilir misiniz:

Telefon Marka ve Modeli

Android İşletim Sistemi Versiyonu

Uygulama Versiyonu

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR