Oyunda Genel Sohbet

• Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere İnaktif oyuncu çok. Ve şahsen kral olarak aktif ve boşta bir vali bulmak çok zor. Mesela travian ana sohbet odası olsa bu odada aktif herkes muhabbet edebilse, hem sıcak bir ortam çıkar arkadaşlıklar kurulur. Hemde vali / kral arayan kişiler daha kolay yoldan birbirlerini bulur.Aynı zamanda dolaylı yoldan Gizli Cemiyet' e de katkısı olacak çünkü insanlar birbirlerini tanıyıp gizli cemiyet işini kuracaklar.İstemiyorum diyenler için de tabi ki bu sohbeti kapatabilecek, sessize alabilecek veya çevrimdışı görünebilecek. bu olanaklarla bilikte akla yatkın geliyor mu dostlarım ? Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar. :)

• Bence gayet güzel bir fikir benim 3 tane inaktif valim vardı . 2 si ve yağma listemdeki 7 köy birden ortadan kalktı bu akşam. Yağma köyümüz olamayacak mı ? Birde bakıyorum krallar var nerde yeni kayıt olan vali var güçlü krallara gidiyor. Şu an 0 yani valiler yok vergi toplama görevi kaldı . Kral olmanın hiç bir anlamı yok şu an

• Bence gayet güzel bir fikir benim 3 tane inaktif valim vardı . 2 si ve yağma listemdeki 7 köy birden ortadan kalktı bu akşam. Yağma köyümüz olamayacak mı ? Birde bakıyorum krallar var nerde yeni kayıt olan vali var güçlü krallara gidiyor. Şu an 0 yani valiler yok vergi toplama görevi kaldı . Kral olmanın hiç bir anlamı yok şu an

Aynen dostum. Dengelerin eşitlenmesi gerekiyor bu konuda.Bence bu sohbet ile tam olarak olmasa da açık ve aç gözlü kralların önüne geçilmiş olur.Dediğin gibi yağma köyü olayı da bitiyor gibi ki bu da büyük eksiklik olur. Biz nerden geçinicez yani :)