Haydutlar köylere saldiramasin

• Şahsen ben bıktım şu haydutlardan ya,,tamam kesmek güzel kahraman ,hazine ve ham için ama bazen es geçmek durumunda kalıyoruz haydutları farklı şeylerden dolayı.,

Nitekim öyle haydutlar gelmeye başladı ki 3000 kadar asker oluyor hatta daha fazla. 514 tane mancınık var aralarında...Köyü savunmalı dahi bulsa yıkacak köyü kıçı kırık haydut parçası :D

Bu haydutlara bir çeki düzen verilsin bnce onlar bize saldıramasın....!! Oyuncular varken onlara gerek yok... Wow zamanı nasıl olacak peki,,,,tüm savunmalar wow a giderken ,,saldırı askerlerimizi de kaybetmişken,,,oturup haydutların köyü yıkmasını mı izlicez... Arkadaşlar bi şeyler yazın sizde ....

• Bu konuyu oyun hatası olarak belirtmiştim.Saldırıları değilde sayıları çok saçma diğer ülkelerin hızlı serverlarında bile bu kadar haydur bulunmuyor diye bizde ise tr3 başladı ilk haydut kamplarında bizim köyümüzde bulunan askerlerden bile fazla haydut bulunmakta zaten oyuncular bir birine saldırıp asker kaybı yaşıyor sayısı çok olan haydutlar da saldırınca savunma tökezliyor :) almanya x3 te oynuyorum cıkan haydut kampları bizimkilerin onda biri kadar :D bu ara x3 server bekliyoruz hala açılacak.