Multi hesap

• Arkadaşlar birinin multi hesap kullandığından şüphe duyuyorum. Şikayet etsem ve gerçekte multi hesap kullanmayan biri çıksa bir ceza alırmıyım?

• Arkadaşlar gerekli başlığı bulamadım buraya yazayım dedim. Ben şimdi arkadaşımla aynı pc ve aynı modemi kullanıyoruz. Birbirimizde temsilciliğimizde var. Eğer o bana veya ben ona destek asker atsam hesaba bir sorun çıkarır mı ?

• Arkadaşlar gerekli başlığı bulamadım buraya yazayım dedim. Ben şimdi arkadaşımla aynı pc ve aynı modemi kullanıyoruz. Birbirimizde temsilciliğimizde var. Eğer o bana veya ben ona destek asker atsam hesaba bir sorun çıkarır mı ?

Merhaba Akıncı
    Aynı bilgisayar ve modemden iki kişi oynayabilirsiniz fakat bir hesabın diğeriyle tekraren desteklendiği görülürse multi kullanımdan gerekli cezai işlemler uygulanır.

• Merhaba Akıncı
    Aynı bilgisayar ve modemden iki kişi oynayabilirsiniz fakat bir hesabın diğeriyle tekraren desteklendiği görülürse multi kullanımdan gerekli cezai işlemler uygulanır.

peki herhangi bir acil savunma gerektiğinde 1-2 defaya mahsus destek atılırsa ne olur ? Ve atılan destek orada kalsa sorun olur mu yine ?

• peki herhangi bir acil savunma gerektiğinde 1-2 defaya mahsus destek atılırsa ne olur ? Ve atılan destek orada kalsa sorun olur mu yine ?

Yapılan incelemelerde tekrar eden destekler görülürse sıkıntı yaratır sıkıntıya girmemek için herkes kendi hesabını oynamalı.(Uzun süreli atılan destekler -tekrar eden destekler incelemeye göre sıkıntı yaratabilir.)
    Destek için kral var birlik var riske atmaya gerek yok
    :)

• Yapılan incelemelerde tekrar eden destekler görülürse sıkıntı yaratır sıkıntıya girmemek için herkes kendi hesabını oynamalı.(Uzun süreli atılan destekler -tekrar eden destekler incelemeye göre sıkıntı yaratabilir.)
    Destek için kral var birlik var riske atmaya gerek yok
    :)

Biliyorum ama her birlik birlik değil :D Gerçek dostuma daha fazla güveniyorum :)

Şu ana kadar da destek durumu vs olmadı hiç bir iletişimimiz yok yani :D 1-2 kerelikten bişey olmuyodur umarım ona göre hareket edeceğim