Yardım Merkezi Kılavuzu

• Helpful

YARDIM MERKEZİ KILAVUZU

Öncelikle aşağıda kayıt için verilen isimlerin test amaçlı yaratıldığını belirtmek isterim. Siz kendi hesap bilgilerinizle oyuna giriş yapmalısınız.

[B]Yardım Merkezi Travian Kingdoms takımına oyun destek,kural ihlali v.b bildirilerinizi ulaştırmak amacıyla kurulmuştur.Yardım Merkezinde "Kategori" bölümüne yazacağınız yazının başlığının(Konu Başlığı) manuel(elle) olarak değil otomatik olarak girildiğini göreceksiniz.Bu konuyu takip ederek yardım merkezinin kullanımını bulabilirsiniz.

Öncelikle oyunumuza giriş yapıyoruz ve aşağıda belirtilen yere tıklıyoruz.

[/B]

Daha sonra karşımıza gelen ekranda Yardım Merkezini Seçiyoruz.

Sonraki adımda karşımıza Yardım Merkezi ekranı gelmektedir.

Kategori alanını bildiriminize uygun seçeneği seçiniz.(Oyun Destek,Kural İhlali,Plus Destek).Daha sonra e-posta alanını doldurunuz ve varsa eklentinizi yükleyiniz.Gönder butonuna tıklayarak bildiriminiz bize ulaşacaktır.

Eğer oyunda bir oyuncunun kural ihlali yaptığından şüpheleniyorsanız Kategori bölümünden Kural İhlali seçeneğini seçiniz.

Karşınıza gelen seçeneklerden size uygun olanı seçip gerekli açıklamasıyla birlikte ileti kısmında belirtiniz.Siz oyuncuyu şikayet ettiğinizden dolayı herhangi bir ceza almazsınız.Varsa kural ihlali oyuncu gerekli şekilde cezalandırılır.

Oyunla ilgili hata ve sorularınız için Kategori bölümünden Oyun Desteği seçiniz.Plus ile ilgili sorunlarınız ile ilgili ise Plus Destek bölümünü seçiniz.

The post was edited 4 times, last by Elore ().