Kralı vali olarak almak

• Şahısın kendisi krallıktan çıkıp vali olmalıdır. Daha sonra siz istekte bulunabilirsiniz.

[CENTER][SIZE=5]En iyi hareket beklenmeyen; en iyi plan bilinmeyendir.[/SIZE]
    [/CENTER]

• Peki krallıktan cıktıktan sonra nasıl davet atacaz. Birde sınırına komsu olanlarda sınır baskısı gibi bişe %50 oldugunda valilik teklifi atılıyo heralde. Ama benim ceveremde eskiden kral olup krallıgını yıktı sınırıma komsu tamamen ama vali olarak davet edemiyorum ?

• Peki krallıktan cıktıktan sonra nasıl davet atacaz. Birde sınırına komsu olanlarda sınır baskısı gibi bişe %50 oldugunda valilik teklifi atılıyo heralde. Ama benim ceveremde eskiden kral olup krallıgını yıktı sınırıma komsu tamamen ama vali olarak davet edemiyorum ?

Merhaba RedHotChiliPeppers
    Sorunuzu tam anlamadım ama krallığın vali atamak için belli bir genişleme boşluğunun olması lazım.

• Merhaba Elore bir sorum olacaktı arkadaş krallıktan çıkıp vali olmak istiyor ve krallıktan çıkıp bana vali olacak fakat kral olmaktan nasıl vazgeçiyoruz bilgilendirirsen sevinirim teşekkürler

• Merhaba Elore bir sorum olacaktı arkadaş krallıktan çıkıp vali olmak istiyor ve krallıktan çıkıp bana vali olacak fakat kral olmaktan nasıl vazgeçiyoruz bilgilendirirsen sevinirim teşekkürler

Elçilikten oluyor o iş. "krallık" sekmesi altındaydı yanlış hatırlamıyorsam

Merhaba Goodkat

Mirochi arkadaşımızın da dediği gibi elçilik bınasından krallığınınız iptalini gerçekleştirebilirsiniz.(Elçilik binasından krallık sekmesinde Krallığınızın yanında bulunan x butonuna tıklayarak krallığı sonlandırabilirsiniz.)
    Keyifli Oyunlar Dilerim.