Kingdom travian tr2

• Arkadaşlar mrb ben kingdom travian tr2 de oynuyorum fakat telefonumdan girdiğimde önceden vermediği bir hatayı veriyor 404 not found diyor anlamadim gitti ben harici bu hatayı alan varmı ? Bakım falanmi var ?

• Evet maalesef hala devam ediyor

- - - Updated - - -

Bakın bu problem dün başladı ben dün telefondan giremiyordum ama pc den giriyordum anlam veremedim yani

• Evet maalesef hala devam ediyor

- - - Updated - - -

Bakın bu problem dün başladı ben dün telefondan giremiyordum ama pc den giriyordum anlam veremedim yani

Evet şuan kontrol ettiğimde hata alıyorum.Kullandığınız işletim sistemi ve mobil tarayıcınız nedir ?
    Gerekli yerlere bildirim yapıldı.Hata kontrol ediliyor.

The post was edited 3 times, last by Elore ().

• aynı sorun bendede var mobilden giremiyorum oyuna s3mini avea

ben 3 farklı telefondan denedim üçündede olmadı farklı işletim sistemleriyle uzun süre bilgisayardan bakmadan cepten bakan birisi bu durumda neler yapıcak sizce oyunu bırakıcak

• arkadaşlar sorun çözüldü bende

- - - Updated - - -

şuan ben girebiliyorum sizlerde tekrar bir deneyin belki sizdede çözülmüştür

- - - Updated - - -

Evet şuan kontrol ettiğimde hata alıyorum.Kullandığınız işletim sistemi ve mobil tarayıcınız nedir ?
    Gerekli yerlere bildirim yapıldı.Hata kontrol ediliyor.

hocam şuan bende çözüldü ama arkadaşları bilmiyorum şuan ben gire biliyorum mobilden daha 5 dk oldu gireli