çoklu hesapla beraber oynayanlar arasındaki fark

 • Sanal ortamda genel olarak ücretsiz olarak hizmet veren ancak belirli noktalarda ayrıcalıklarından yararlandırmak açısından ücretli hizmetler sağlayan oyun sitesi adminlerinin, kimi zamanlarda keyfi uygulamaları sonucu, hesaplarımızı kapatabiliyorlar. Yakın arkadaşınız veya kardeşiniz ile birlikte farklı hesapların oyun sitesi tarafından sağlanan zaten temsilcilik yönlendirme hizmeti vermesine karşın, kendi tercihinizle şifrenizi güvendiğiniz birine vererek uzun ve zahmetli bir oyun olan travian oyun serverlerinde oyunla ilgilenemediğiniz durumlarda arkadaşınızın ilgilenmesi engelleniyor.
  Ve bu durumu anlatmanıza rağmen bir sonuç alamıyorsunuz.


  ve ısrarla bir daha kural ihlali yapmamanız durumunda hesabınız açılır gibi bir uyarı yapılıyor.önemli olan nokta şu ki ;çoklu hesap kullanmıyoruz, çok kişiyiz.  Sonuç olarak travian yenilik yapmaya çalışmasına karşın sıkıcı özelliklerini ve kurallarını devam ettiriyor.

 • Merhaba grey


  Oyun kurallarında şifre paylaşımının yasak olduğu aşağıdaki şekilde net olarak belirtilmiştir;
  "§1.3 Hesap şifresini paylaşmak kural dışıdır. Eğer ortak bir avatar kullanmak istiyorsanız ortağınızın hesabını avatarınıza eklemeniz gerekmektedir."


  Bir kilitlenme/askıya alma işlemi sadece Travian: Kingdoms Yardım Merkezi aracılığıyla multihunterlar ile görüşülebilir. Eğer bir oyuncu multihunter'ın kararından memnun değilse topluluk yöneticisine bir eposta gönderilebilir. Kilitleme, askıya alma veya silme işlemleri ve bunların sonuçları herkese açık alanlarda tartışılamaz.


  Saygılarımla,
  Elore