Travian: Kingdoms Oyun Tanıtımı

• Geçmiş yıllara baktığımızda internet ortamında girmiş olduğumuz her sitede Klasik Travian ile ilgili bir çok tanıtım reklamı ile karşılaşmaktaydık. Klasik Travianı bu sitelerde yer alan reklamlar sayesinde tanıdık ve oynamaya başladık.Klasik Travian için yapılan bu reklamlar niçin Travian: Kingdoms için yapılmasın?

Travian: Kingdoms oyuncu sayısının artmasında büyük rol alıcak bu reklam düzenlemelerinin Sosyal paylaşım sitelerinde Facebook vs. veya Google Adsense gibi reklam veren birçok sitede tekrardan yayınlanması Travian: Kingdoms'a büyük bir oyuncu kitlesi kazandıracaktır.

Değerli Travian: Kingdoms Yöneticilerininin bu konudaki çalışmalarını hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz.

• Geçmiş yıllara baktığımızda internet ortamında girmiş olduğumuz her sitede Klasik Travian ile ilgili bir çok tanıtım reklamı ile karşılaşmaktaydık. Klasik Travianı bu sitelerde yer alan reklamlar sayesinde tanıdık ve oynamaya başladık.Klasik Travian için yapılan bu reklamlar niçin Travian: Kingdoms için yapılmasın?

Travian: Kingdoms oyuncu sayısının artmasında büyük rol alıcak bu reklam düzenlemelerinin Sosyal paylaşım sitelerinde Facebook vs. veya Google Adsense gibi reklam veren birçok sitede tekrardan yayınlanması Travian: Kingdoms'a büyük bir oyuncu kitlesi kazandıracaktır.

Değerli Travian: Kingdoms Yöneticilerininin bu konudaki çalışmalarını hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz.

bencede katılıyorum travıankıngdoms un oyuncu sayısı travıana gore cok dusuk arttırılmalı..

• Server açıldıktan 2 hafta sonra aktif olan oyuncu sayısı 200 ü geçmiyor. 1 ay sonra 100 e düşecek. Acil bi çözüm gerekmekte.

• Odin bey burda ne güzel bir öneri var.Bence bunu yetkili arkadaşlara iletmelisiniz.Kendimden örnek vermek gerekirse bu tip tarayıcı oyunlarıyla internet sitelerindeki reklamlar sayesinde tanışmıştım.

Günümüzde reklam verilecek birçok platform bulunmakta.Twitch-Youtube-Reddit-Facebook-Twitter vb birçok platformda küçücük bir reklam bile bir kişiyi oyuna kazandırır.Türkiye de oyun oynayacak kitle çok büyük.Yöneticilerin bu konuda düşünmelerini sağlarsanız seviniriz.Bence birazcık bazı konularda diretmenin vakti geldi.Arkanda seni destekleyecek Travian Kingdoms Türkiye kitlesi var.Başta gece barışı olmak üzere diğer konularda bize kulak verip yatırım yapmalılar.Vur masaya Odin :)

• Merhaba,

Yakın zamanda pazarlama yönünde bir plan bulunuyor. Zaten bu olduğu takdirde sizin de karşınıza çıkacaktır. :)

Odin

--

Odin

Community Manager
    Travian Kingdoms TR