Posts by pLay4wiN#TR

Merhabalar,

"Vaha ata" başlıklı görevi nasıl tamamlayabileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Görev açıklaması şu şekilde;

Krallığınızın bir vahasını köylerinizden birine atayın. Bunun için en etkili 5 oyuncunun arasına girmeniz gerekir. Vahada bekleyen askerler vahadaki nüfuzunuzu arttırır.

Merhabalar,

Başlıkta da belirttiğim üzere, rapor ve teklif geçmişleri silinemiyor sanırım...

Yeni gelen rapor bildirimlerinin yanında; "tüm bildirimleri sil" şeklinde bir buton var ancak sanıyorum çalışmıyor. Ayrıca açık artırma bölümündeki teklif geçmişi de rapor geçmişi ile birlikte isteğe bağlı olarak silinebilse iyi olur düşüncesindeyim...

Herkese iyi oyunlar...

Merhabalar,

Oyunda satın alınarak temin edilmiş olunan altınlar, beta süreci sonrasında (oyun sıfırlandığı takdirde) geri iade edilecek mi yoksa oyunun sıfırlanmasıyla silinmiş mi olacak, bu konuda bilgisi olan arkadaşımız var mı?

Merhabalar,

Oyunda azalan sağlık birimini yükseltmek sanıyorum sadece "şifa merhemi" ile mümkün...

Şifa merhemi de sadece açık arttırmada temin edilebiliyor fakat bu da mevcut olan gümüş miktarına bağlı. Gümüş yoksa sağlıkta yok gibi bir şey olmuş. Kahraman'ın seviyesi yükseldiğinde sağlıkta fulllenebilir. Ayrıca sağlık miktarını artırmanın alternatif bir yolu daha olmalı diye düşünüyorum.

Oyunda yeni olduğum için böyle bir alternatif zaten varsa bilgilendirirseniz memnun olurum...

Herkese iyi oyunlar...

Merhabalar,

(*) Açık beta sürecinden sonra kapalı beta da olacak mı?

(*) Beta sürecinden sonra tüm oyun ve istatistikler sıfırlanarak yeniden mi başlanacak, yoksa oluşan hatalar düzeltilerek devam mı edilecek?

Bu konular hakkında bilginiz var mı acaba?