Posts by J2obin#TR

Arkadaşlar merhaba,

Bu sürümün telefonlar için uygulaması çıkacağı söylenmişti. Bu uygulama ne zaman çıkacak bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
    İyi oyunlar, iyi eğlenceler.

Resimde gördüğünüz gibi bütün hammaddeleri 5. seviye yapma görevi. Fakat gördüğünüz gibi "Tüm odun, kil ve demir kaynaklarını seviye 2'ye yükseltin" demekte.
    Ufak bir hata olsa bile yinede görünmesini istedim.

Haklısın bu bir avantaj ama sonuçta beraber oynama şansı verilmeli bize değil mi? Sonuçta bu oyunda başarılı olmak için beraber hareket etmek de gerekiyo çünkü bu bir strateji oyunu. Diğer bütün bu tarz oyunlarda yakınına davet etme şansı veriliyor, burada verilmemesi beni hayal kırıklığına uğrattı.

Kesinlikle katılıyorum. Öneriler bölümüne bir yazsan iyi olur aslında.

Şuan için böyle bir şey yok fakat çok güzel düşünmülsünüz bence öneriler bölümüne bir konu açıp bunu dillendirmelisiniz yöneticiler önerileri dikkate alıyorlar.

Aynen, kesinlikle önerilere yazılması gerekilen bir konu.

Aslında çok mantıklı. Ama oyunun ilk başlarında 2 vali ile başlamak büyük avantaj ve böyle bir şey olacağından emin değilim. Araştırmaya değer bir konu ama .)

Merhabalar,

Her iki oyunda da yeniyim aslında, ama Kingdoms ile devam edeceğim sanırım. :)

Herkese iyi oyunlar...

Merhabalar herkese,

Bende her iki oyunda yeniyim ve Kingdoms ile devam etmeyi düşünüyorum. Tamamen pLar4wiN'e katılıyorum :))
    Herkese iyi oyunlar, iyi eğlenceler.

Herkese merhabalar,

Arkadaşlar derbeyi hakkında hala net bir bilgimiz yok. Kendi krallığınıza derebeyi olarak atıyorsunuz, davet ediyorsunuz ve ondan sonrası ne işe yarar ne yapar kimse bilmiyor neredeyse.
    Bazı arkadaşlar Derebeyini, Valilik ile karıştırıyor. Net bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Herkese iyi oyunlar, iyi eğlenceler.