Posts by ugur326

Selamlar Video da goruldugu gibi gece vakti yagma listesi duzenlemek sorun oluyor.. asker miktari degisiklik mumkun olmuyor.. Video goruldugu gibi gercekten cok sikintili durum COK GICIK bir sorun Nefret ediyorum acikcasi.. daha dogrusu yani.. Tiki aktif ama yagma listesi yollamasi pasif olmasi gerekiyor.. yagma listesini gonder tusu pasif ama neden Tiki deaktif oluyorki ? asker miktari degistirmek istiyorum olmuyor illaki listeden kaldirip geri eklemek gerekiyor sonrada kayip oluyor... asker miktari olan listede tiki gece gunduz farketmeksizin aktif olmasi gerekiyor..

https://www.youtube.com/watch?v=MMZ-B2iCQnE

bekle bekle bekle yeter yaw.. sorun oldugunu duydugumda 200 kadar altin vardi.. bitti. hala cozulmedi altin alamiyorum oylece kaldim. gumus bile karaborsa oldu pazarda hersey ucuzladi yinede altin alip bisi alamiyoruz off npc yapacak altin kalmadi.. NPC YAPACAK altin kalmadi hammaddeler kismen tasmis durumda oylece..

yaw istemedigim birisi mesaj atiyor veya Mesaji okumak karsi tarafa okundugu bilgisi gitmesini istemiyorum mesaji sil yapsamda eski mesaj gorunuyor... Benim icin onemli olan ENGELLEME butonu engelleme özelligi. karsi tarafn benim acik olup olmadigimi veya mesaji okuyup okumadigimi bilmesini istemiyorum.!!!

bu konu üstünde durulsun. sonucta Strateji oyunu bu. ve bir cok Rahatsiz ve Tahrik edici mesajlar geliyor. okumadan engellemek istiyorum kisacasi .!

bu durumu bildirin lütfen. yapilmasi gerekenlerin ilk sirasina koyulsun

tesekurler.

mancinik saldirisi yapilirken,, ise yaramayan binalara veya maliyeti dusuk binalara saldirilirsa 1000 altina nufusu dusurebilirsiniz.

Sayın Ugur326,

Yağma listesinin "son saldırı" kısmında genel bir sorun bulunmamaktadır. Kullanmış olduğunuz browser tarayıcısını değiştirerek ya da güncelleyerek yaşadığınız sıkıntıdan kurtulabileceğinizi düşünüyoruz. Eğer sorununuz düzelmezse oyun içinden bir fiş(ticket) gönderiniz.

Saygılar.

Tekrar Bir Duzeltme Yapalim,, Eskisi gibi manuel olarak saldirdigimiz raporlar gorunmuyor sadece Otomatik liste ile saldiri cikardigimizda toplu rapor cikiyor ve ne zaman saldirdigi yaziyor.. yalniz manuel olarak askerleri temizledigimiz koyleri ordada gorunmuyorsa ne yapabilecegiz ? veya saldirmadan once casusladik ama yagma listesinde son saldiri olarak goremiyeceksek casuslamayi veya manuel saldirmayi bence kotu olmus.. tabi toplu rapor muthis olmus ama dedim gibi eski sistemdeki gibi manuel elle saldiri ciktigimiz raporu yani saati veya casusladigimiz koyu o listede gorunmesi gerekiyor...

External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

Yagma Listesi Sorunu.

Son saldiri tarihi gorunmuyor. ne zaman saldiri cikildi ws. bilgisi onemli. 2 ay ara vermeden once bu sorun yoktu simdi yeni oyuna baslayinca farkettim derhal duzelmesi gerekiyor.

Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

herhangi işlemde asker eklemede ws. her işlemde ters donuyor liste vdeo daki gibi.

Normal travianda olan

[h=4]Haber filtresi[/h][TABLE='class: transparent set, width: 554']

[tr]

[TD='class: sel, bgcolor: transparent, align: center'][/TD]
    [TD='bgcolor: transparent']Kendi köylerim arasında yapılan hammadde nakliyatlarında mesaj bildirisini kaldır[/TD]

[/tr]

[tr]

[TD='bgcolor: transparent']Yabancı köylere hammadde nakliyatlarında mesaj bildirisini kaldır[/TD]

[/tr]

[tr]

[TD='bgcolor: transparent']Yabancı köyden hammadde alımında mesaj bildirisini kaldır[/TD]

[/tr]

[/TABLE]

Kingdomada gelmesi gerekiyor,, köyler arası otomatik ticaret yaptığımızda hep bildiri alıyoruz...

yağma listesindeki, Yağma miktarı, mouse ile üstüne geldiğinde Ne kadar yağma aldıgımız görülmüyor ve en fazla yağma yapılan die sıralama yapıncada verimli sonuc alınamıyor video da gosterdim.. mouse ile üstüne getirince değiştir sil ufak sekmesi çıkıyor..