Posts by warnerbros#TR

Başına gelmediği için bilmiyorsun sanırım,,derebeylikten vali oldugun an hazinen vergi fonuna akktarılıyor ve birkaç saat içerisinde de vergi olarak başka bir krallık sınırında isen o krala vergi oalrak gidiyor...İşte bu hazinenin vergi oalrak karşı tarafa ödenmeden önce ne kadar zamanımız var onun gösterilmesi lazım diyorum...gösteriyorsa eğer oyun saçma olmuş bncede göstermiyosa senin yazın saçma olmuş birqader '')

İleriki serverlarda bir düzen oturtmak adına ;

1) Birlik isimlerine tıkladığımızda birlik üyesi krallar yerine Birlik Profili Gösterilsin. Sekme ile üyelere bakkılabilir.

2) Birlik profillerinde, üyeler kısmında sadece krallar değil tüm üyeler gösterilsin .

3) Herhangi bir krallığa mensup kişiler derebeyi veya vali olarak krallığın profili oluşturularak orada sunulsun.

4) Bir kralın alabileceği valilerin MAKSİMUMU olsun, yani sınırlandırılsın.

5) Hazine binalarının aktiflik süresi varken oyunda derebeylikten valiliğe düşen kişiler için vergi fonuna aktarılan hazinenin kalıcılık süresi ve nereye aktarıldığı belirtilsin.

Şimdilik bu kadar ,,katılan olur katılmayan olur ,,saygıyla '')

Şahsen ben bıktım şu haydutlardan ya,,tamam kesmek güzel kahraman ,hazine ve ham için ama bazen es geçmek durumunda kalıyoruz haydutları farklı şeylerden dolayı.,

Nitekim öyle haydutlar gelmeye başladı ki 3000 kadar asker oluyor hatta daha fazla. 514 tane mancınık var aralarında...Köyü savunmalı dahi bulsa yıkacak köyü kıçı kırık haydut parçası :D

Bu haydutlara bir çeki düzen verilsin bnce onlar bize saldıramasın....!! Oyuncular varken onlara gerek yok... Wow zamanı nasıl olacak peki,,,,tüm savunmalar wow a giderken ,,saldırı askerlerimizi de kaybetmişken,,,oturup haydutların köyü yıkmasını mı izlicez... Arkadaşlar bi şeyler yazın sizde ....

Arkadaşlar böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba _?

Hızlı hızlı 5 sıralı mancıık atıp(ki bu saldırılardan birkaçı aynı saniyeye rasladı) ,ilk saldırıya kahrmanla askerleri gönderip askeri üsten baktığımda,,ilk 2 saldırı aynı saniyede olup kahramanlı olanı ilk göndermeme rağmen sistem tarafından 2. saldırı olarak gösterilmiş. Aynı saniyede yapılan bu saldırılarda neden sistem ilk saldırımı 2. olarak atadı,,bu bir hata heralde _?

Oyun içerisindeki HAYDUT SIĞINAKLARI ve KRALLIKTAKİ HAYDUTLAR ın Köylerimize saldırmaya başlayacağı süre haydut sığınaklarına tıkladığımızda belirtilmiş olmalıdır..Yani onlar bize saldırana kadar haydut sığınaklarını yıkmak için ne kadar süremiz var bilmemiz gerekmektedir. Her bir sığınağın KALICILIK süresi veya KÖYLERİMİZE saldırmaya başlayacağı süre haydut sığınaklarına tıklandığında belirtilmiş olması birçok oyuncuyu rahatlatacaktır.

Düzenlemelere bunun da eklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Daha önce dile getirildi mi bilemiyorum fakat gerekli olduğunu düşünüyorum..

Adminlerimiz sizdenbir ricam daha var bunu da listeye ekleyin..Belki henüz dile getirilmemiş ama bence gerekli bir yenilik olacaktır...

Şimdi bir birlik düşünün ki zafer puanları iyi.. Fakat bu birliğin birlik başkanı online olamıyor,,olamadığı gibi başkanlığı da devretmek istemiyor...

Bütün birlik elemanları bunun sıkıntısını çekecek değil ya...Birlikten çıkıp yeni birlik kurulsa zafer puanları 0(sıfır) dan başlayacak..neden okadr başarı kaybedilsin ki...Bence birlik kurucuları belli birlikte gösterilsin belli yetkileri olsun ama BİRLİK BAŞKANI DA HER AY YENİLENEBİLSİN YANİ BİRLİK İÇİ OYLAMA ile...YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR SİZİN DE.

Teşekkr ederm,,eVET malesef ,,altın kullandırırkenki kadar destek hizmetleri hızlı değil ,,yine para harcatırkenki kadar yazılımcıları hızlı değil ve eksiklikler yerine başka yeniliklerle uğraşılıyor :S

Oyunda birçok hata var tabiki ,sistem hataları ,mantık hataları ve diğer hatalar.bahsetmekle bitmeyecek kadar çok.hatalarla yaşamayı öğrendik :) Travian Kingdoms ın yeni serverının bu kadar erken çıkması burada oynayanlara haksızlık. Bari bu birlik madalyalarını vesinler her hafta gözlüyoruz artık gelsin lütfen..ve istatistiklerden herhangi bir birliğe tıkladığımızda ilk önce birliğin üyeleri değil de birlik profili görüntülensin..!! Hatta krallarla birlkte valiler ve derebeyleri de görüntülenebilsin. vali veya derebeylerini sadece harita üzeinden teyit etmek mantıksız.

Travian ekibinden ricamız eskisi gibi BİRLİK MADALYALARInın verilmesi aynı zamanda yine eskisi gibi üst üste ilk 3 e girenlere ekstra madalyaların verilmesi.

cevabına saygı duyarım.. fakat hayduttan kazandığımdan daha fazlasını kazanıyorum yağma ile ,,kaldı ki ihtiyacım yok korumaya..hem haydutları keserek,hem de yağma yaparak gelişimim çok daha hızlı olur bunun anlaşıulmayacak veya sağlam görünmemesine neden olan bir tarafı yok kii,,,ne kadar çok iş o kadar çok para bu kadar basit.

2. söylediğinize katılıyorum fakat ben oyunun otomatikmen büyük olan krala beni vali ataması MANTIKSIZ diyorum..olay bu bir de bu beta ,,değişimler mutlaka olacak.. Buradan da ayrıca şahsen oyunda herhangi bir birlik ismine tıkladığımızda eskiden olduğu gibi ilk olarak birlik profilinin görünmesini mantıklı buluyorum.Ancak oyunda aşağıdaki şekilde görünmektedir.. ( Üyeler
    Dahili )

LÜTFEN OKUYUN ...!

Kimse kusura bakmasın ama bu yeni sistem travian çok eksik ve mantıksız çok şey içeriyor.. çok aşırı kısıtlanmışlık var ,,krallar için bi nebze az ama vali veya derebeyi olanlar için had safhada kısıtlama var. Oyunun başında girerken 2 satırla vali öyle kral böyle demek yetmiyor oyuna girince anlıyorsun.

ÖZETLE ___Kraldım ,,,krallıktan çıktım başka bir krallığa girmek için ...

1. SAÇMALIK --- Krallıktan çıkar çıkmaz oyun beni tekrar KORUMAYA ALDI ..
    ( SAÇMALIK O Kİ KORUMADAYKEN NE SALDIRILIYOR NE DE YAĞMA YAPILIYOR ,,YİNE SAÇMA Kİ OYUNUN BAŞINDA Bİ KEZ GİRDİK KORUMAYA BU NE OLUYOR ?? ve yine saçmalık o ki ben istemiyorum koruma FLN iptal dahi edemiyorum ..asker var yatıyor köyde ,GELİŞİMDEN GERİ KALIYORUM )

2. SAÇMALIK--- KRALLIKTAN ÇIKAR ÇIKMAZ GİMEK İSTEDİĞİM KRALLIK YERİNE YAKINIMDAKİ FARKLI BİRİNİN KRALLIĞINA OTOMATİKMEN DAHİL OLDUM..HALİYLE ONUN BİRLİĞİNE DE DAHİL OLMUŞUM..
    ( SAÇMALIK O Kİ KRALKEN KRALLIKTAN İSTİFA ETMEK VAR DA NEDEN VALİYKEN VALİLİKTEN İSTİFA ETMEK YOK,,YOK DEĞİL VALİYKEN DE İSTİFA TEKRAR KRAL OLMAK ,,E BEN ZATEN BAŞKA BİRİNİN KRALLIĞINA GEÇMEK İÇİN ÇIKTIM KRALLIKKTAN NEDEN TEKRAR KRAL OLUYUM KKİ ??? AYRICA BEN İSTEMEDİĞİM BİRİNİN KRALLIĞINA GEÇTİM İSTEMEYEREK HADİ ONU Bİ KENARA KOYALIM ,BEN İSYAN EDEMEZ MİYİM KRALIMA :D KALDI Kİ İSTEMİYEREK OYUNUN BENİ ATTIĞI KRALLIĞA...

3. SAÇMALIK --- YUKARDA OLANLARIN HEPSİNİN BANA SORULMADAN OYUNUN ATAMASI OLMASI..MANTIKLI OLAN BEN Bİ KRALKEN KRALLIKTAN ÇIKIP YENİ BİR KRALLIĞA DAHİL OLMADAN ÖNCE, KRALLARDAN TEKLİF GELMESİ ve BENİM ONU KKABUL ETMEMLE O KRALLIĞA GEÇİŞİMİN SAĞLANMASIDIR.. HAKSIZ MIYIM ??

EĞER MÜMKÜN İSE LÜTFEN OYUNUN BAŞLARINDA BU ŞEYLERE Bİ DEĞİŞİKLİK GETİRİLSİN ,,GERÇİ BU BETA SÜRÜM SANIRIM..KURBANLAR DA BİZ OLUYORUZ HERLADE ___:D