Posts by Mirochi#TR

Benim bildiğim o tarz bi şey sadece hammadde aktarımında gerçekleşiyor. Bu da hammadde gönderimine sınır konarak gerçekleşiyor (sınırını hatırlamıyorum). Asker ve saldırılar hakkında bi sınır yok diye biliyorum. Bu yüzden istedikleri kadar asker üretip, istedikleri kadar destek gönderip, istedikleri kadar saldırı çıkabiliyorlar

Merhaba Elore bir sorum olacaktı arkadaş krallıktan çıkıp vali olmak istiyor ve krallıktan çıkıp bana vali olacak fakat kral olmaktan nasıl vazgeçiyoruz bilgilendirirsen sevinirim teşekkürler

Elçilikten oluyor o iş. "krallık" sekmesi altındaydı yanlış hatırlamıyorsam

Türkler'in veya başka bi ırkın eklenmesi yıllardan beri istenen bi özellik( en azından ben 2007'de başladığımdan beri görüyorum). Ekleyecek olsalardı şu ana kadar eklerlerdi

Hmm, gelebilir ama Aralık sonu-Ocak başı arası finallerim olacak. O finallere çalışmaya çalışıyor olacağımdan gelemeyebilirim :D Gelirsem de temsilci bulmam lazım. Tabii gelirsem de yeni özelliklere alışmam lazım, yazın oyunu bıraktığımdan beri bir sürü özellik geldi

2. köyündeki saraydan, "bu köyü başkent yap" seçeneğine tıklaman lazım. Bundan sonra o köyün başkent olur. Her hesapta bir tane saray olur, bu yüzden 2. köyüne saray yaptın mı, onu yıkana kadar başka hiçbir köyüne saray yapamazsın

İlk sorunu yanıtlayabilirim de ikincisini ben de bilmiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam, yağmaya askerlerinle beraber kahramanını da göndermen gerekli. Kahramansız hazine alınamıyor diye biliyorum

Sen valilerine saldırırsan, o oyuncular krallığından çıkmış olur. Onlarla barış imzalayana kadar da çıkmış halde kalırlar. Krallığından çıktıkları için de muhtemelen puan kaybedersin. Vergi toplayamama olayını tam bilmiyorum. Belki hazine binaları olmadıkları için toplayamıyorsundur belki de bugdır

Öyle bir şey mümkün değil. Yayılmanda bir köylük yer açılabilmesi için o köyünün reislenmesi lazım. O köyün reislendikten sonra istediğin yerde sıfırdan köy kurman lazım. Yani 3 göçmeni tekrar üreterek

Siyah: Krallığıma katmak istediğim vali konuştuk olur dedi.
    Siyah ile işaretli valinin kralın 16 nüfusu var(inaktif), benim 58.
    Sarı: Sarı bölge benim krallığım.
    O valiye tıklıyorum ama herhangi davet butonu çıkmıyor. Adama sordum bana elçiliğin 3 level olması gerekiyor galiba dedi.

Elçiliğin 3. seviye olması şartı, birlik kurmada geçerli. Başka bir şeyin şartı değil. O köy senin etki alanında değil. Sarı bölge dediğin şey senin krallığın değil, krallığının etki alanı. Köyünün nüfusunu arttırarak, sarı bölgeni o köyünü kapsayacak şekilde büyüt. Etki alanın o kapsayacak kadar büyüdüğünde, tıkladığın zaman gene davet etme seçeneği çıkmazsa, hazine binanı aktifleştirerek bir daha dene