Posts by GençNefer

Mobil çok sorunlu. İnşaat sırasına eklemek için her bina bittiğinde uygulamayı kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Ayrıca sohbet olmayışı son derece kullanışsız hale getiriyor bence. Tarayıcıdan normal girdiğimiz versiyonunda sohbet olması tüm eksileri kapatıyor zannımca. Uygulamaya en kısa zamanda sohbet lazım

Oyun dünyası yarın saat 15:00 da açılacak. Mümkün mertebe birbirimize yakın olmak amacıyla saat 16:00 da kuzeye hesapları açacağız.

Selamun aleykum dostum. Bende eskiden böyle bi çalışmaya giriştim lakin sayımız bir elin parmaklarını geçmedi. Bende ara verdim kingdomsa 5-6 ay. Geri döndüm sen niyetliysen oynamaya desteğimi veririm dostum

Beyler yarın kingdoms Comx3 speed uluslararası server açılıyor. Türk birliği olarak Kuzeyde bulunacağız birliğe katılmak isteyen arkadaşlar bana mesaj yazsınlar. Önceden oynamış biri olarak tavsiye ederim en az 1500 e kadar oyuncu var :)

Bugün bana kart oyununda ek inşaa arsası denen şey geldi. Açıklamada kullanılan köyde yer açacağını söylüyordu. 2. köyümde kullandım bu ek inşaa yeri mi açıyor ? Romalıyım 3 inşaa yeri var normalde

Edit : Hala 3 yer var

Merhaba,

Yanıt için teşekkür ederim. Sen yetkili birine benziyon gardaş.
    Bence oyundaki pencere sistemi windows işletim sistemi gibi olmalı. Nasıl ki bir pencere açınca biz kapatmadan pencere kapanmıyorsa oyunda da öyle olmalı. Mesela ben pazar yeri penceresi açtım aynı zamanda kışla penceresi açtım ve birlik görüşme penceresi açtım, bunları aynı anda çoklu şekilde açabilmeliyim. Ekranda kalabalık olmaması için de simge durumuna küçültebilmeliyim (aynı windowsta olduğu gibi).

Böylece oyunun kontrolü tam anlamıyla oyuncuda olabilir. Eğer bu şekilde bir karmaşa olacağını düşünüyorsanız aynı anda açılacak pencere sayısını sınırlayabilirsiniz mesela aynı anda en fazla 5 pencere açılabilir ya da 7 veya 10.

Çok güzel anlatmışsınız lazım bu olay

Yapılan incelemelerde tekrar eden destekler görülürse sıkıntı yaratır sıkıntıya girmemek için herkes kendi hesabını oynamalı.(Uzun süreli atılan destekler -tekrar eden destekler incelemeye göre sıkıntı yaratabilir.)
    Destek için kral var birlik var riske atmaya gerek yok
    :)

Biliyorum ama her birlik birlik değil :D Gerçek dostuma daha fazla güveniyorum :)

Şu ana kadar da destek durumu vs olmadı hiç bir iletişimimiz yok yani :D 1-2 kerelikten bişey olmuyodur umarım ona göre hareket edeceğim

Merhaba Akıncı
    Aynı bilgisayar ve modemden iki kişi oynayabilirsiniz fakat bir hesabın diğeriyle tekraren desteklendiği görülürse multi kullanımdan gerekli cezai işlemler uygulanır.

peki herhangi bir acil savunma gerektiğinde 1-2 defaya mahsus destek atılırsa ne olur ? Ve atılan destek orada kalsa sorun olur mu yine ?

Arkadaşlar gerekli başlığı bulamadım buraya yazayım dedim. Ben şimdi arkadaşımla aynı pc ve aynı modemi kullanıyoruz. Birbirimizde temsilciliğimizde var. Eğer o bana veya ben ona destek asker atsam hesaba bir sorun çıkarır mı ?