Posts by bumin#TR

değişim güzeldir makul seviyelerde temele bağlı kalınarak yapılmış bence kingdoms başlangıç olarak güzel daha sonra yeni sürümleri olacaktır elbet o yüzden şimdilik yeniden acemiliğin tadını çıkarmak gerek:)) acemiliği herzaman seviyorum çünkü süprizlerle karşılaşıyorsun

Doğrusunu söylemek gerekirse oyunu okadar çetrefilli hale getirmek sıkıntılı hiç oynayasım gelmez öyle bir oyunda:))basit düzende stratejiler kurulan bir oyun olarak kalmalı
    millet yeni sürümü dahi hazmedemiyor oynamak istemiyor

ama öneri bağlamında şunu söyleyebilirim 1000 altın 75 tl olsun peynir ekmek gibi satılır altınlar :)bu server için 1000 altın çok makul 600 yetersiz 1600 pahalı gelebilir ama 1000 kararında olur oyun için

Sayın bumin,

62.000 gümüş verilen o parşömenlerin normal piyasa fiyatı 4000-5000 gümüş civarı. İroni mi yapıyorsunuz, anlayamadım. Yoksa 62.000 gümüşe o parşömeni satın alan hayırsever siz misiniz?

dostum düz serverda bir tane kask alıyorsun kültür puanı veren oyun başı s8 de 300bin gümüşe satıldı
    ben 40 bine aldım bir gün kullandım 65 bine sattım çok anormal değil yani oyun başı adam kahramanın levelini yükseltmek isteyebilir

diğer konu burda gümüş aktarımı imkansız yani normal alıcılar basmış gümüşü:)) ben olsam vermem 900 tecrübe puanı için gider vaha keserim merhem kullanırım daha ekonomik olur