Posts by BerkOcal#TR

Benim karakterin 26 adet kafesi var ben vahaya saldırmaya gidersem(5 sıçan, 3 kurt, 3 timsah) kafese kimse ölmeden sokarmıyım yoksa yine canı falan gidermi?

Merhaba,

Oyun müziği çok güzel fakat çeşitlendirilirse çok çok daha iyi olur. Diğer bir önerim ise her ırk'a onun kültürünü yansıtan müzik koyulması.

Bir diğer mesele ise müziğin kendini tekrar ettiğini belli etmesi. Nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama müzik 1dk ise 1dk geçip bittikten sonra bir duraksama oluyor ve tekrardan başlıyor. Bunu bir takım bug olarak adlandırabiliriz. Müzik sürekli bir döngü içinde olursa çok hoş olur.

oyunda müzikmi var? .s

Elçiliğin 3. seviye olması şartı, birlik kurmada geçerli. Başka bir şeyin şartı değil. O köy senin etki alanında değil. Sarı bölge dediğin şey senin krallığın değil, krallığının etki alanı. Köyünün nüfusunu arttırarak, sarı bölgeni o köyünü kapsayacak şekilde büyüt. Etki alanın o kapsayacak kadar büyüdüğünde, tıkladığın zaman gene davet etme seçeneği çıkmazsa, hazine binanı aktifleştirerek bir daha dene

Ooo bilgiler için çok sağol ben çok yanlış öğrenmişim oyunu.

1) Valiler tam olarak krallıktan atılamazlar. Ama istersen onun köyüne saldırarak savaş açabilirsin (bildiğin normal/yağma saldırısı)

2) Başka bir valiyi kendi krallığına katabilmen içini o valinin herhangi bir köyü senin etki alanın içinde ve o köy üzerinde %50'den daha fazla etkiye sahip olman lazım. Haritada, o köyün üzerine gelin zaman ne kadar etkiye sahip gözüküyordu yanlış hatırlamıyorsam. Sağ tıklayıp "krallığa davet et" tuşuna bas. Böylece ona davet gidecektir. Bundan sorası o valinin daveti kabul edip etmemesine bağlı

Siyah: Krallığıma katmak istediğim vali konuştuk olur dedi.
    Siyah ile işaretli valinin kralın 16 nüfusu var(inaktif), benim 58.
    Sarı: Sarı bölge benim krallığım.
    O valiye tıklıyorum ama herhangi davet butonu çıkmıyor. Adama sordum bana elçiliğin 3 level olması gerekiyor galiba dedi.

Tekrardan merhaba dostlar. Benim valim afk ve o valiyi atmak istiyorum bunun için nelere tıklamam gerekiyor? Ayrıca başka valiyi kendi krallığıma hangi butonlara tıklayarak katarım? Bunlar için şart gereklimi?(elçilik, 3 gün süre geçmesi vb)

[Tıklama falan dedim çünkü nasıl yaparm diyince örneğin şöyle cevaplar gelebiliyor ''Elçilik 3. seviyeye gelince yapabilirsin.'']

Herkeze selamlar dostlar. Ben bu oyunu 3-4 sene öncesinden biliyordum ama oynamıyordum baktım baya iyileştirmeler olmuş bayağı güzel olmuş başlıyayım dedim. Konseptte güzel ''Travian Kingdoms''. Ancak aklıma takılan sorular var.

1- Vahalardan birine saldırmıştım 1 gün sonra o havada tekrardan örümcek, sıçan vesayreyle doldu tekrar dolmaması için oraya asker mi göndermeliyim destek olarak yoksa oyunun kuralımı bu?

2- Bildiğiniz gibi kral olarak başladığımızda 13 kare toprak veriyor başka insanlara saldırıpta genişletebiliyormuyuz yoksa ikariam gibi sadece 1 yerdemi kalabiliyoruz?(evet bu tür şeylere hastayım )

3- Valilerimiz bize ihanet edebiliyormu? Onların üstünde vergi hariç ne gibi üstünlüklerimiz var? (biliyorum çok uzun oldu ya ama oyunu cidden sevdim cidden sarıyor yani biyardım ederseniz süper olur.