Posts by barış#TR(11)

bzden habersiz olarak kimse ahi ismini kullanmıyor dostum serverin başları olduğu için biraz sabret sığınmacılar çıkacaktır ve kendi birliklerini kurmak isteeyecekler elbet:) işte oyunun keyfi başlamış olacak:)

Dostlarim ahiret kardeşliği olarak tr5 te oynayacağiz tr1 açilmadi bizde boş durmayalim dedik. Herkese duyurulur bizimle oynmak isteyen herkese kapimiz açiktir.. Ve çok değerli ahi üyeleri de bizi takip etmeye yanimizda olmaya devam ederlerse onur duyariz

ulan Alper:) kendimi intihar edesim geldi xD o wowda bende çok hakkınız var bunu inkar edemem:)

o köyün hangi krallığın sınırlarına dahil olursa onun sınırlarından kurtulman gerek ve bu arada kingdoms ta yeni köy kurduğunda bütün hammadde alanları otomatik olarak 1. seviyede sana geliyor bunuda söyleyeyimde heycanlanma köy kurunca:)

evet oyun biter:) Alper bu benim hesaptaki wow değilmi la:) kendi wowunun resmini niye koymadın telif hakkımı istiyorum 20k falanks yoksa dava ederim seni

ayrıca şunun altını çizmek isterim ki eğer çok büyük bir kral değilsen yeterince valin ya da derebeyin yoksa sende başka bir krallığa tabii olmalısın vali ya da derebey olmak kral olmaya göre çok daha avantajlı

- - - Updated - - -

bir hususta sevgili maximillianın bahsettiği vergi olayı. kral yada vali olman farketmiyor başka bir kralın sınırlarında köyün var ise o kral senden vergi alabiliyor ama sadece sınırlarındaki köyden vergi alabilir

- - - Updated - - -

Aklınıza takılan konular için özel olarak ta mesaj yazabilirsiniz yardımcı olmaktan mutluluk duyarım

şimdi dostum krallığının sınırları içerisinde değilde başka bir kralın sınıları içinde köy kurar isen o 2. köyün onun krallığına vergi ödeyecektir. ve o kişi seni vali olarak krallığına davet edebiliyor.

- - - Updated - - -

orda anlatmak istediği de şu ki eğer başka birisinin valisi olmak istiyorsan onun sınırları içerisinde köy kurabilirsin o zaman seni kendi krallığına davet ederek krallığını büyütebiliyor..
    aynı şekilde sende başka oyuncularla anlaşıp kendi krallık sınırlarının içinde köy kurdurabilirsin böylece senin krallığında büyümüş olacaktır

memnun oluruz dostum çok güzel bir kardeşliğimiz var herkese kapımızın açık olduğunu her platformda belirtiyoruz zaten:) bu arada ahi ahiret kardeşliği demek;)

ya bizden çok savaşan oladı bu oyunda ahi dedik kardeş olalım dedik ama savaşlardan geri duramadık gwangaetonunda dediği gibi savaşsız bir dünya için savaşmaktan çekinmedik:)

travianın normal sürümünde bu bahsettiğin uygulama olması lazım fakat benim gibi hızlı köy kurup çabuk gelişen oyuncular için bir avantaj diğerleri için dezavantaj. Madde sorunu çekmeyenler için çok iyi olucaktır ama oyundaki haksız rekabeti başlatır o zaman oyunun gerçek zamanlı olmasının bir anlamı kalmz

dostum yardıma mesaj yaz ve durumu bildir kendilerine bunun tekrar etmeyeceğini uygulanacak cezai işlemleri kabul ettiğini fakat zaman ve para harcadığın için hesabı açmalarını rica edersen hemen açılır. eğer açılmasını beklersen 1 ay sürer. senin bu işleri kovalaman gerek..