Posts by MDCraSh_TR

Merhaba,

COMx3 siz oyuncularımızın talebi sebebiyle tüm dillerde oynanabilir şekilde açılmıştır. Açılacak tüm yeni oyun dünyaları açılmadan önce de birçok farklı parametreden yararlanılarak bir talep analizi yapılır ve buna göre yeni oyun dünyasının hızı ve tarihi belirlenir. Sizin bu konudaki, şuan olduğu gibi, forumdaki ve farklı platformlardaki istekleriniz bu analize dahil edilir. Fakat bunun sonucu TR4 için x1 hızında olması gerektiği şeklinde ortaya çıkmıştır.

Odin

comx3 ulusal bir server yani tr ile alakası yok. Diğer ülkelerin serverlarında x3 var kimse onlara gidin comx3 te oynayın demiyor.

[TABLE='class: ng-scope, width: 100%']
    [TR='class: {highlighted: result.playerId == player.data.playerId || result.rank searchedRank}']
    [TD='class: ng-binding, bgcolor: #F2F6D9']159.[/TD]
    [TD='class: nameColumn, bgcolor: #F2F6D9']CraSh[/TD]
    [TD='bgcolor: #F2F6D9']Hunos[/TD]
    [TD='class: ng-binding, bgcolor: #F2F6D9']4.926[/TD]
    [TD='class: ng-binding, bgcolor: #F2F6D9']6[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

COMx3 sıralamam oynuyorum.Yalnız yukarıda da bir arkadaşın belirttiği gibi dil sorunu olunca anlaşmak zor oluyor.

Yeni oyun dünyası x1 olacak.Yalnız 1-2-3 oyun dünyaları oyuncu sayısından dolup taşmış gibi tekrar x1 olan tr4 geliyor.Bu kadar oyuncunun X3 oyun dünyası beklediğini unutmayın. tr1-tr2-tr3-tr4 .... gibi gidileceğine önceliğinizi trx3 için kullanın saygılarımla.

200 puandan sonra zaten saldırı yapılıyor onun için vali başlayacağım kimin krallığına düşersem derebeyliği verirse güzel olur

Pek katılım yok sanırım bizbizeyiz artık oyun başladığında gidişata göre kararlar veririz.Sağlam kral bulsam ben de vali olacağım :)

vali olarak hazine sandığı toplamayı seviyorum :D vali olarak başlayayım düşeceğim krala göre bakarız sonra :) kuzeyin koruyucuları haydi hayırlısı

Ana yön olarak Kuzey . Direk olarak Kuzey'e kayıt olunabiliyor.Siz de öyle yapin. türkler olarak Kuzey bölgesinde oynayalim

tamam o zaman kuzey peki kral mı vali mi başlayacağız ayarlamak lazım herkes kral olursa işler karışır.Mesela ben vali olarak başlaya bilirim yalnız derebeyliği benim için önemli olacak sadece

Bu konuyu oyun hatası olarak belirtmiştim.Saldırıları değilde sayıları çok saçma diğer ülkelerin hızlı serverlarında bile bu kadar haydur bulunmuyor diye bizde ise tr3 başladı ilk haydut kamplarında bizim köyümüzde bulunan askerlerden bile fazla haydut bulunmakta zaten oyuncular bir birine saldırıp asker kaybı yaşıyor sayısı çok olan haydutlar da saldırınca savunma tökezliyor :) almanya x3 te oynuyorum cıkan haydut kampları bizimkilerin onda biri kadar :D bu ara x3 server bekliyoruz hala açılacak.

tr3 haydut sığınakları oyun başından beri yüksek asker oranları ile dikkat çekiyor.Neredeyse oyuncuların elindeki asker sayılarına ulaşacaklar :D sayıları çok olmalarına karşılık ne fazla hammaddeleri neden hazine sandıkları var.Diğer ülkelerin speed serverlerinde bu kadar haydut bulunmadıpı halde bile 10 üzerinde hazine sandığı çıkıyor ve tabi 3-4k her hammadeden belki tr3 bir hata vardır.