Posts by Unforgiven

15 MAYIS PAZARTESİ GÜNÜ 15:00'TA
    AÇILACAK OLAN COM7 OYUN DÜNYASINDA BAŞLIYACAK OLAN TÜRK ARKADAŞLAR + + BÖLGESİNE OYUNA BAŞLAMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

ŞİMDİDEN HERKESE İYİ OYUNLAR...

elçilikten ilhak ettiğin vahaya asker olarak destek gönderdiğinde belli bir miktarda hammede üretimin artıcaktır.

Geçmiş yıllara baktığımızda internet ortamında girmiş olduğumuz her sitede Klasik Travian ile ilgili bir çok tanıtım reklamı ile karşılaşmaktaydık. Klasik Travianı bu sitelerde yer alan reklamlar sayesinde tanıdık ve oynamaya başladık.Klasik Travian için yapılan bu reklamlar niçin Travian: Kingdoms için yapılmasın?

Travian: Kingdoms oyuncu sayısının artmasında büyük rol alıcak bu reklam düzenlemelerinin Sosyal paylaşım sitelerinde Facebook vs. veya Google Adsense gibi reklam veren birçok sitede tekrardan yayınlanması Travian: Kingdoms'a büyük bir oyuncu kitlesi kazandıracaktır.

Değerli Travian: Kingdoms Yöneticilerininin bu konudaki çalışmalarını hepimiz sabırsızlıkla bekliyoruz.

Oyuna yeni başlayan birisi olarak birisine saldırmak istediğimizde saldırı türü seçimini unutmamız durumunda ilk seçenek Destek seçili olduğu için birçok saldırılarımı istemedende olsa destek olarak gönderiyorum.Eminimki bu durumu yaşayan tek kişi ben değilimdir.

Birçok kişi saldırı çıkmak istediğinde istemedende olsa saldırmak istediği kişiye yanlışlık ile destek göndermektedir. Resimdeki Saldırı Türü ikonların
    SALDIRI - YAĞMA - DESTEK - KEŞİF - KUŞATMA
    şeklinde sıralanması yeni bir fikir olarak göz önünde bulundurulabilir.