Posts by Boskord_TR

Kart oyunlarında 6-7 defa 5'in 4'ünü oynadığımda 13 npc tüccarı bulmuştum.Bulduğu altında cabası. e böyle oluncada 5 altın istemesi normaldir. 2 veya 3 altın olsun diyorsak kart oyunlarından gelen altının ve npc tüccarının kaldırılması gerekir diye düşünüyorum.

Bunun için yapabileceğin bişey yok. Gün geçtikçe süresi dahada artacak. Aynı zamanda maceralarda daha fazla canı gidecek. Tek çare kart oyunlarından ilave macera bulabilmekte.

Birliğe sadece kralları davet edebilirsin. 3 Kraldan fazla olamaz birliğinde. Birlik sayfasında üyeler kısmında en aşağıda Kral Davet Et butonundan davet edebilirsin. Krallığa katılan valiler otomatik birliğe dahil olurlar.

Sayın yetkililer, Oyunun durumu oyuncular gözünde içler acısı. 200 kişiyle oyun oynanıyor. Altın çekecekler sadece bu yüzden altın çekmiyor. Değer mi diye ? TR4 son server olup oyuncu eksikliğinden başka server açılmazsa diye. Durum şuan onu gösteriyor zaten. Şu oyunla biraz ilgilenin etkinlik istemiyoruz oyuncu istiyoruz.

Forumda küfürlü yorumlar var küfür legal sanırım onunla da ilgilenirseniz sevinirim.

Şans işi. Uzun maceraya göndermeyi deneyebilirsin. Uzun macerada çoğu zaman iki çeşit eşya buluyor. Genelde hammadde ve eşya geliyor bana veya satıl alacaksın başka çaresi yok.