Posts by CAMİDUVARİ_TR

  Bu dediğinize katılmıyorum eğer o şekilde bir durum olsaydı travian t4 versiyonundada o şekilde bir uygulama olurdu .
  Eğer dengeyi korumak istiyor iseniz altın fiyatlarını biraz daha düşürerek dengeyi koruyabilirsiniz aksini düşünerek oyundaki altın masraflarını arttırmak korumak ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum . Nihayetinde bu bizim bir isteğimizdir incelenip faaliyete konulmasını isteriz .
  Özgür

  Merhabalar bir başka yerde konuyu açmıştık ama burada güncelleme kısmındada açılmasını uygun gördüm değerlendirmeye alınır ise ilk güncellemede isteğimiz faaliyete girer düşüncesindeyim.
  Kingdoms Oyun dünyasındaki npc için kullandığımız 5 altının 3e düşürülmesini , hemen tamamla için kullandığımız 3 altının ise 2'ye düşürülmesini isteriz .

  Tamam 2 olsun hadı bız orta yolunu bulduk gerisi Kingdoms Yöneticilerine kalmış inşallah onlarda faaliyete geçirirler. Biz burda sadece kendimiz için istemiyoruz tüm oyun dünyasındaki oyuncular için istiyoruz o yüzden yetkililerde bunu faaliyete koymayı düşünürler diye umuyorum .

  Merhabalar ,
  Travian Kingdoms'da npc yapmak için vermiş olduğumuz 5 altının minimum 3 altına , hemen tamamla Butonunun ise 3 altından 1 altına düşmesi taraftarıyım .