Posts by Suiiuris_TR

  kardeş şunu da ekleyelim :))


  http://prntscr.com/cii3v7


  :)


  Yapımda ve yıkımda emeği geçen herkesin eline sağlık :) Başta AHİ birliğindeki arkadaşlar olmak üzeren herkese bu uzun süreç için teşekkür ederim. Ayrıca Zeppelin birliğini sergiledikleri tavır ve kurdukları wow için tebrik ederim. Başka zamanlarda başka serverlarda görüşmek üzere hepiniz Allah'a emanet olun :)

  http://prntscr.com/b35708


  http://prntscr.com/b3579h


  ilk resimde ambarı geliştirirken kaç dakika süreceği yazıyor x + y şeklinde
  ama ambarı iptal edip yerine elçiliği koyunca yazmıyor???


  http://prntscr.com/b358gp


  ayrıca burda surun arkasına tekrar sur inşa edemiyorum. mesela oduncu ya basınca inşa ediyor. ama suru inşa etmek için sura tıklayıp içinden inşa etmem gerekiyor. dışardan basınca tepki vermiyor.


  gelen yeniliklerin hepsini okudum hemen hemen ama bu inşa kuyruğu kısmı çok hoşuma gitmedi. ya anlamadığım bilmediğim bazı özellikler var ya da yeni güncellendiği için tam olarak yapamadınız hatalar var


  - - - Updated - - -


  ayrıca eskiden kalan sürenin üstüne gelince tam olarak kaçta biteceği yazardı. şimdi yazmıyor. yazıyorsa da bulamadım

  Keşke o kadar altın almasaydım, 2 araştırma 2 bina geliştirmesi 1 hammade geliştirmesini hemen tamamla ile tamamlayabiliyordum tek seferde, şimdi hepsine ayrı ayrı altın ödemek zorundayım, bir daha altın almam çok kötü bir güncelleme olmuş ben bir faydasını göremedim. Zaten 5 dk için kim altın kullanıp tamamla desin ki ? "Tamamlanmasına 5 dakikadan az kalan tüm inşaatlar ve araştırmalar ücretsiz olarak anında tamamlanabilecek." notu eklenmiş.Gülmeden edemedim.Daha fazla altın harcatmak için güzel bir güncelleme.Kullanıcı dostluğuyla bi alakası yok.Tabi bu benim görüşüm aksini düşünenler elbet çıkacaktır.Umarım bunu kötülemek olarak algılamazsınız.:eek:


  alt kısımdaki inşaatları teker teker altınla tamamlayabiliyorsunuz. ayrılmasının sebebi dediğini o 5 dakika meselesi. yoksa yukarıdan oyun genel görünümü kısmını açıp eskisi gibi hepsini birden de tamamlayabiliyorsunuz