Posts by Hoppala

Öncelikle şu çocukca sataşmaları aşmakta fayda var. Benden bahsedilmiş. Kingdoms'u her sezon oynamıyorum. Şöyle ki, birlikte oynamış olduğumuz dönemden bu yana oynamadım. Eskiden bir ekibim vardı, onlarında yaş ortalaması yüksek olduğundan dolayı iş ve aileden kaynaklı bıraktılar. Onlar bırakınca bende o yıllar bırakmıştım. Beni zaten eski jenerasyondan kalanlar varsa hatırlar, bilen de bilir. O zamanlar tek tip travian vardı. Ben KaSıRGa/BiNDeLi birliklerinde oynamış ve yönetiminde de yer almış birisiyim. Buraya eski birliklerimi, rütbemi, isimleri yazarsam uzar gider. Zaten buradakilerin eminim ki çoğu o zamanlar travian bilmiyordur. Tokatlama filan bunlar ergen ağzıyla kullanılan gülünç ve seviyesiz ifadeler. Sen kimsin ki, kimi tokatlıyorsun. Benim tek bildiğim tokatlama hazineyi tokatladığın. Bunun dışında bu tokatlama durumu alışkanlık yaptıysa bunu bilemiyorum. Şaka bir yana bizim hesap sildirme veya bunun gibi komik ve boş şeylere ayıracak vaktimiz yok. Şahsen benim yok. Buraya yorumda bulunmam bile benim için zaman kaybı. Kaldı ki bazılarının tartışma kültürü olmadığı aşikar. Hemen bir üstünlük kurma, laf sokma çabasına giriliyor. Halbuki bu tip enteresan, komik hareketlere lüzum yok.

Aynen, birlik madalyaları mantıklı olur. Fakat madalya icon'ları biraz resize olmalı. Yani biraz küçültülmeli. Fazla büyükler ve profilde filan fazla yer kaplıyor.

Hayır, almazsınız. Hesabı zaten onun sisteminden açmışsınız + temsilcilik vermiş size. Sizde tems. ile giriş yapacağınızdan ötürü hiçbir problem yaşamazsınız.